Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fulgi de nea decembrie 2014 - capitolul 8


Recommended Posts

Daisy!! Ma bucur ca ai intrat! Mai povesteste ce nazbatii face Matei, nu cred ca nu face , asta e o varsta asa de draguta, scot la perle :))!!

Imi pare rau de experienta de la gradi :( se simte bine acum cu burtica?

 

Tamara a facut o comicarie maxima azi, am ras de nu ma puteam opri... a bagat mana in jetul de apa si a tipat "aaa frige!!" Si la cateva secunde a continuat cantand " frige frige, nici o cisterna cu apa n-o stinge"  :))) stia melodia de la dansuri

 

In seara asta am inceput sa o pregatesc ca va face vaccin la varsta de 5 ani, sa se obisnuiasca cu ideea, ca deja protesta "ce pielea ei e sensibila si nu suporta intepaturi, ca ei nu ii e frica, dar pielii ei da, ca har ca mar...."

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,7k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

La multi ani sarbatoritilor de azi [flo2]

Primiti si de la Iuli o felie de tort ca e si Maria [:)] .

Aseara era dezamagita ca nu e ziua de nastere, credea ca nu primeste cadouri. [batcap]

I-am zis ca si de ziua de nume se primesc cadouri, asa ca de dimineata a sunat-o pe mama sa intrebe daca i-a cumparat cadou [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc Daisy!

Eu mi-am facut si mutatie pentru scoala, dar dupa cum spun astia ca desfiinteaza clasa 0, cred ca degeaba am facut-o.

In niciun caz nu o dau in clasa 1 la 5.9 ani.

Vom vedea cum se mai gandesc si razgandesc capetele noastre luminate [batcap] .

Si Iuli are o doamna noua, o inlocuieste pe cea oe care ea o placea cel mai mult- e insarcinata.

Vom vedea cum va fi...

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

:) emotii nu, ca am fost toata vara la gradi, ma tot intreaba cand plecam in vacanta (iar) , ca ar vrea sa ne mai ducem la mare, abia ce se obisnuise cu plimbareala...

"Dar de-acum s-a ispravit..cri, cri, cri " :)))

 

Astazi mergem la medic ca tot tuseste de ceva vreme, are cateva reprize pe zi, dar suna magareste asa, si prefer sa o asculte la plamani.

 

Eu o sa o dau in clasa 0 la 6,9 ani, adica mai sta in gradi 2 ani. Dar tot incep sa intreb de doamne bune si calme, inca nu am aflat ceva concret, mai fac research.

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tusea a devenit uscata, nu stiu daca e semn  bun, mi-a zis doar daca se inrautateste sa ii dau sumetrolim. Dar nu stiu ce ar insemna inrautatit, sa tuseasca nai des? Are vreo 2-3 episoade pe zi, cam dupa ce se trezeste sau topaie mult. Dar a zis ca e putin "haraita" in piept. Cred ca ma duc la control si saptamana viitoare, la alt medic...

In rest totul bine :)

La voi?

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...