Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fulgi de nea decembrie 2014 - capitolul 8


Recommended Posts

Felicitari!!! La ce liceu? Eu am facut LMV si sunt nostalgica... abia astept sa povestesti cum se simte acolo. Mai sunt colegi de-ai ei , ar fi bine asa!

Concediu?

Noi am zis cateva zile la mare, 20 aug asa, la frate-miu, in rest... acasa ca tocmai ce ne-am obisnuit.

Si la.noi program aglomerat, luni, miercuri, vineri karate in aer liber la sala sporturilor, miercuri si dansuri, viberi si chambarra, timp sa am ca activitati pe unde sa ne fataim gasim...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,7k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Multumesc frumos Anda [flo2]

La Cuza a intrat desi a fost cu emotii pana in ultima clipa cu toate ca a avut medie mare-9.5.

De anul acesta nu mai apare numele copilului ci un cod- pe care la unii copii l-au dublat [smulgpar] inclusiv la Ioana. Norocul nostru a fost ca am tot urmarit avizierul si ne-au corectat codul si apoi au trecut si scoala de provenienta. Unii parinti nu au vazut,.nu au fost atenti si aseara erau convinsi ca e o greseala ca nu le apare codul copilului la admisi.

In fine....de dimineata am inscris-o. [pk]

......

Si eu am fost tot la Lmv- inca un lucru in comun [il] , dar pentru Ioana am ales Cuza pentru ca si Iuli va incepe clasa 0 la sc 4- pe Elena Doamna.

Logistic e mai usor pentru noi avand in vedere ca amandoua vor invata dimineata.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ah, a fost bine la dentist.

Dar azi are febra. 37,5, cu mici variatii, dar mereu peste 37, de nu mai stiu ce sa fac. Si normal, pe seara a fost problema, si normal ca maine nu stiu ubde sa ma duc cu ea. Muci nu, nu rosu in gat, nu cap, a mancat, a baut, nu stiu ce ar putea fi. Nici dinti nu o dor, burta nu, i-am dat un panadol dar fara vreun efect uimitor .... de la ce poate sa fie nu reusesc sa imi dau seama. Ii dau masele dar ea nu a facut niciodata inflamatie si febra de la asta. Dintele scos e in fata, jos, alveola e perfecta, nu s-a infectat ....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

La multi ani!!! Uaau, ce fetita maaare !!  [il]

Ieri am fost la un botez si era o fetita de 10 ani si mi se parea asa de mare si matura in comparatie cu Tamara, mi se pare ca o sa ramana mereu copil. Nu ca nu as vrea, imi place foarte mult perioada asta, recunosc  [fiesta]

 

Si, cum ati pterecut? Ce cadou si-a dorit? Sunt tare curioasa ce vor copiii la 11 ani?!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...