Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fulgi de nea decembrie 2014 - capitolul 8


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,7k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Neața! Tamara a primit o grămadă de cadouri. Preferatul este un set de tobe :) pe care le-a pupat !! Și cu care voia să iasă pe strada să cânte (i spirala fiind de urătorii cu ursul).

Nu a fost prea interesată să facă brad, nu îl bagă prea mult în seamă.

A exagerat cu dulciurile spre disperarea mea, unde mergem mai hapaie cate ceva, toată lumea mă enervează că nu mă ascultă și îi tot dau...

E foarte fericită că stă acasă la "caldă" (căldură ) și că vin oameni și "oamene" pe la noi.

Se trezește f dimineața, normal, doar e vacanta :)))

In rest toate bune și frumoase, mai ieșim și pe afară dar vrea repede la mașină și acasă "meu"

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna si de la noi [:)]

Imi era drag sa mai stam la taclale:))

Ei bine, si Iuli a primit tobe de mos:)) , seara iesim in oras si am vazut ursul si noi de 2 ori.

Am reinceput sa o pacalesc sa doarma la pranz-max 1 ora nu mai mult, asta dupa ce toata sapt trecuta inclusiv in ziua de Craciun a urlat de oboseala cronica,atat de tare a urlat pana a vomat.

Si ele au primit dulciuri cu nemiluita, chiar nu pot intelege niciun cadou fara cioco, bomboane,etc [smulgpar] .

A exagerat 2 zile, acum am pitite dulciuri prin toata biblioteca, din care se desfata tati in fiecare seara:)

In rest suntem bine.

Eu am reusit sa mai dau jos 1 kg-de parca aveam nevoie, am ajuns iar la 48.

Am mancat f putin porc, de pofta mai mult pt ca am bila foarte sensibila si, desi mor de pofta prefer sa ma abtin decat sa fac acum o criza.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...