Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fulgi de nea decembrie 2014 - capitolul 8


Recommended Posts

Am inceput imunizarea [batcap]

Iuli e acasa, tuseste.

Aseara nu prea a dormit din cauza mucilor, tusea.

Pana la urma i-am pus o ceapa si ne-am culcat.

De dimineata s-a trezit cu gatul plin de mucozitati si a reusit sa vomite, asa ca acum e mai bine

Si...a venit doamna din nou, sta cu ea pana la pranz cand o culca,apoi e tata acasa cu Bulinuta.

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,7k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

:)) am avut și noi o astfel de ședința foto, contra cost, pe care aș fi vrut să o refuz din prima secunda, dar desfășurandu-se in ochii lor, în spațiul grădiniței, as fi frustrat-o pe fi-mea careia îi place să facă ce fac și ceilalți copii. In fine, nu mi se pare corect, adică o forțare inutilă de mână, am casă și toate dispozitivele pline de poze cu fata, chiar nu îmi trebuia un breloc in plus, dar dacă i s-a fluturat pe la nas, cam că în piață.... Nu prea am avut de ales.....

Și oricum s-a lăsat cu bocit că ea nu are cămașa, colegii băieți având schimburi la ei , haine mai de gala, și ea nu, că avea o bluziță foarte frumoasa oricum și aleasă de ea dimineața... Dar na, tot ar fi vrut să se schimbe și ea... :))

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anda, cu chestiile astea sunt vaccinata de la Ioana.:))

Din pacate, noi nici pana acum nu ne-am invrednicit sa scoatem poze:(( deci pentru noi erau binevenite:))

Si eu prefer sa o tin acasa ca imi e frica sa nu se agraveze.

Ea e bine, dar la ce virusi si mutatii sunt prefer sa o stiu vindecata complet inainte de intrarea in colectivitate.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna,

 

Si saptamana Iulica ramane acasa.

Inca tuseste si nu ma risc sa o scot pe gerul asta din casa.

in rest toata lumea e bine, da? [flo2]

 

Eu sunt suparata... sotul trebuie sa faca o operatie si inca cautam un spital. Sper ca diseara sa primim un raspuns pozitiv.

Ma apuca nervii cand vad cat cotizam la CAS si nu avem decat obligatii, drepturi NU. S-ar putea opera si la Spitalul Judetean, dar cum sa-l las acolo, cand e plin de bacterii si Spitalul de boli infectioase e plin cu pacienti externati de la judetean.

Degeaba avem medici buni, avem parte de niste medici dedicati, profesinisti,daca sistemul ne imbolnaveste.

Va trebui sa faca si o analiza histopatologica- am fost sfatuiti de medicii din spital sa nu lasam proba acolo, pentru ca laboratorul are deficiente- au fost cazuri de rezultate fals pozitive sau fals negative [zirea]

Ma scuzati de off topic, am vrut sa ventilez putin [flo2]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Geuta, poți povesti liniștită, te ascultam cu drag, păcat că sunt vesti așa neplăcute :(

Dacă te putem ajuta măcar cu o informație, cu plăcere!

Tamara a stat toată saptamana trecută avasa, a fost răcită , sau gripa? Oricum a trecut fără antibiotic, dar acum sunt eu praf.

Abia aștepta să meargă la Gradi, tot weekendul s a jucat "de-a copiii"

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...