Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fulgi de nea decembrie 2014 - capitolul 8


Recommended Posts

A, pai generația noastră nu prea a avut parte de informare. Și acum nu știm cum să o gestionam.

Văd că la Tamara se conturează natural o idee despre intimitate, nu vrea sa mai meargă la baie cu tati, îl dă afară, vrea cu mami. Și totuși noi nu am discutat pe tema asta, nici la Gradi nu au cum merge separat, că sunt 2-3 fetițe și 15 băieți, merg toți o dată să îi poată supraveghea. Dar cumva simte ea nevoia sa mearga la baie cu o fata sau singura.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • Răspunsuri 1,7k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Hai că mi-era dor de voi, a mers i grozitor forumul și abia am reușit să intru...

Ce faceți? 

Noi trecem prin perioada de ce?????!!!!!  Și prin mici crize de personalitate cu nu vreau, nu fac, nu mi place...

In rest totul excelent, Tamara pronunța pronunța mai bine, dezvolta vocabularul, face trăsnăi, e draguta, obosește repede de la atât alergat, mai are muci când și când, mănâncă mai bine, se joacă frumos și singurica....

Vă pup!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vaaaai cat ma bucur ca si scris. [flor]

Eram asa de trista ca se inchide subiectul nostru:((

Noi suntem bine.

Sambata trecuta am avut concurs de engleza la Prichindelul Poliglot(s-a calificat la gradi).

Am tras putin cu o forma de conjunctivita. Am dus-o la cabinet unde ai fost si tu cu Tami si dna dr a fost foaaaarte draguta.

Am pus picaturi in ochi si acum e mai bine....asteptam sa vedem ce zice la control.

Personalitate puternica si lacrimi multe si la comanda are si ea.

Saptamana viitoare are carnaval la gradi si e Zambila. [il]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt disperata cu capuselle și țânțarii... Nu că ar fi avut probleme până acum, dar a avut nepoțelul meu, și căpușa și niste ciupituri groaznice de țânțari...

Am luat un spray Farmec dar nu știu cât de eficient este. Autanul mi se pare că miroase foarte puternic....

Ce faceți de 1 iunie?

Noi mergem la "pimnic" :))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Foarte greu a mers forumul....

Anda, pentru capuse am inteles ca exista niste bratari la farmacie, dar sunt valabile doar cateva zile.

Chiar vorbeam cu sotul ca a venit vremea foarte calda si deja nu prea mai avem pe unde iesi....ori e f aglomerat ori nu e umbra deloc.

Referitor la spray parca Daisy spunea de cineva care a facut alergie la spray...sper sa nu ma insel.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ieri am fost pe seara in jumbo, am zis că poate nu e arhiplin, era ora 20 , și era ok.

A vrut Tamara doar un joc, în schimb s-a jucat prin magazin cu jucăriile :)) până am convins-o să își aleagă ceva a durat mult, că nu voia nimic, eram destul de.mirata cu taica su, îi arătam diverse, ea nu, avem acasă :))))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La municipal mergeam si noi ca nu e aglomerat, dar acum nu e umbra deloc. Am fost duminica trecuta cu ele si au rezistat fix 30 de minute.

Am venit acasa, au facut dus si la 20 dormeau...atat de tare le-a obosit caldura.

Sa stii ca si Ioana cand era mica nu vroia sa-i cumparam nimic. Ne rugam de ea si nu vroia delic.

Acum s-a dus perioada aia...cere la toata lumea [batcap]  [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...