Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fulgi de nea decembrie 2014 - capitolul 8


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,7k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Am inceput imunizarea:))

Ieri si azi a stat acasa cu muci. Mi-a fost teama sa o duc sa nu se complice si sa ajungem la febra.

Mai multi copii din grupa sunt raciti.

Asta e, o voi duce de maine sau poimaine.

Oricum dimineata isi pune fata trista si maraita daca trebuie sa plece si cand ii zic nu incepe sa alerge de bucurie [batcap] 

De vreo saptamana am vazut ca isi scrasneste dintii si nu stiu cum sa o dezobisnuiesc. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aoleu, ședința.....

De ce te-ai enervat? Îmi pare rau, mie mi-e groaza la școală, de părinți cel mai mult . De cei care cer teme in plus că se plictisesc copiii :(( poate avem totuși noroc....

Deocamdată suntem bine la Gradi, mă refer la sănătate, cu păstură asta se pare că îi e mai foame ca de obicei, zice educatoarea că mănâncă din ce in ce mai bine (până acum nu prea se atingea de ciorbita, că deh, e greu sa duci lingura de multe ori la gura, și plină :)) )

Într-o seară în parc am strănutat eu și altcineva langa tocmai spunea copilului "mai încet!" (Se referea la muzica), dar Tamara a crezut că e deranjat de strănutul meu și cică "hei, scuze că a strănutat mami" :)))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Simpatica printesa:))

Pai dnele vor sa dam bani pentru rechizite si toate materialele de care au copiii nevoie, am hotarat o suma relativ ok, aprox 200 lei pentru tot anul.

Nu mi se pare wow plus ca toti vor avea la fel si nu vor mai exista discutii.

Mamica resp a zis ca e f mult.

Din banii aceia vor lua si pt un tv ca-i mai lasa dimineata pana ii duc la masa, la care ea a zis ca pt TV da si 50 lei separat [smulgpar] .

De aici no comment ca imi creste pulsul [fri]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu îmi fac deja griji pentru școală. Mai sunt 3 ani, știu, dar e foarte important, cred totuși că se vor găsi părinți de toate felurile oriunde....

 

Cum mai stați cu sănătatea, noi avem o perioada foarte buna, sper cat mai lunga!! Acum vine frigul și fetița asta a mea are mereu mânuțele reci, deși susține sus și tare că îi e cald, cald.... Și încep fițele că nu vrea căciulă, că nu vrea vesta, că nu aia, că nu ailaltă......

Deunăzi voia in sandale de vara la Gradi.... 

 

A început și perioada cererilor.... E mai atenta la reclame și începe : îmi trebuie aia, vreau și eu d-ailalta, îmi cumperi aia, etc etc.... Eu tot o Amân dar la un moment dat tot trebuie sa mai vin cu cate ceva, și așa mi-e groaza de preturile chestiilor din reclame.... Și mai ales d calitatea execrabila...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...