Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

American coffee - facuta de italieni


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Caro eu zic sa nu refuzi clienta, strânge din dinți, taxeaz-o la bani, daca se poate. Si eu bodogan toată ziua la ei, dar asta este. 

Îmi spunea un horoscop ca singura problema este ca ceilalți nu gândesc ca mine, nu ca eu as greși.  [il]

I-a uite ca gânduri ma distrează la ora asta !  [alcool]

Somn ușor !  [nani]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata,  [flo2]

 

Mi a placut amenajarea asta 

 

http://www.jurnaldedesigninterior.com/2017/10/casa-de-vacanta-din-lemn-de-pin-devenita-casa-de-zi-cu-zi.html

 

Am reusit pana la urma sa zugravesc holul si sa fac un raft la baie. Me happy [soricel]

Caro, eu as refuza clienta, oamenii astia isi fac singuri reclama proasta, de ce sa beneficieze de serviciile mele.

Dana, insomnii??

 

Plecam in curand la piscina si apoi la cumparaturi ( la francezi). Vreau sa iau si un dulapior pt baie sau o etajera, nu gasesc nimic convenabil.

 

O zi insorita  [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimieata, prietene dragi ! 

 

Caro, eu zic ca Dana, care e o fata dintre cele mai rezonabile. Eu cred ca e constienta sa e penibila si de aceea ti-a scris apoi ca sa multumita de tine. Hai  [flo2]

 

La noi au trecut caldurile tropicale, insa tot nu ploua si e o seceta de zile mari. Urati-mi succes la bus o baterie de masina in tractorul de tins iarba. Apoi o las pe Marghiolitza pe tractoras. 

 

La noi a inceput vacanta de toamna, insa lucrez toata saptamina viitoare. 

 

Cu drag de toate.  [flo2]  [flo2]  [flo2]

Va las cafea si dulceata de zmeura. [il]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pentru iubitoarele de seriale, ati vazut Bates Motel? Daca nu, recomand cu caldura!

 

Caro, da o sa facem o aleie cumva, tipul de la gradini o sa imi dea si el ceva idei. Vreau sa fie  simplu si practic, ca noi nu le avem cu gradinaritul. Am avut nenumarate tentative in ultimii 17 ani si in sfirsit am ajuns sa recunoastem ca nu le avem deloc! [:I]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...