Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

American coffee - facuta de italieni


Recommended Posts

Hello vouă. 

Devo   [hia]

La noi a fost azi Ziua Porților Deschise . Am dus-o pe Alex la serviciu sa vadă biroul nou, am luat si nepoata Iulia cu noi. Desi au mai văzut fabrica si altă data, acum sunt mai mari, au fost mai interesate de roboti, de procesul tehnologic, au întrebat despre materia prima. Au întrebat tot felul.  [flo2]  Nu se mai dădeau duse. Le-am lăsat in birou si am coborât sa vad daca nu puteam ajuta cu ceva, dar sm stat doar cu colegele la povesti. 

E frig la noi. Azi 20 grC . Mie îmi place așa. 

Am adus si paltoanele de la curățătorie. Am pus o mașină la spălat si poate calc ceva mai târziu. 

Mâine vreau sa merg la un spectacol cu soră-mea, un musical . 

Un week-end plăcut vouă.  [flo2]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Hello ladies,

 

Va aduc un ness cu lapte  [cit]  [cit]

 

Sper sa si mai revina,forumul si sa putem sa conversam. La noi perioada agitata, nici nu prea dorm bine noaptea, sper sa treaca odata.

 

devo, mai avem de tras cu scoala pana la sfarsitul lui iulie

mik, plecati pe undeva in vacanta ?

 

O saptamana cat mai frumoasa  [flor] 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello voua. Asta e a2a incercare pe ziua de azi. Ma loghez greu si apoi nu pot ajunge pe subiect numai cu miscari adiacente.  [batcap]

La mine azi -dimi au fost 10grC.  [ninge]  Dupa cum arara accuwether cam asta ne-a fost vara, temp vor fi pe-aici la max de 24grC. Vom vedea. 

Spor la munca.  [cit]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Didi, nu prea stiu ce sfat sa dau, baga ca face instrument, sport, e constiincios, chestia cu fratele cred ca merge daca cel mare e apreciat, sa nu fie cu doua taisuri. Si acasa instruit sa o lase mai moale cu vorbaria si profesorii. [ups]   

 

Succes !  Cand e terminul ?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata, am descoperit ca ma loghez mai usor de pe telefon decat de pe calculator. 

Va aduc cafeaua.  [cit] 

Aseara la 22,00 am dat stingerea, inchis tot , TV, confiscat tel+tableta, pus la culcare.

De cand a inceput vacanta Alex e tot in pijama, se imbraca doar daca trebuie sa vina cineva la noi sau cand iese afara la joaca.  [hop] E pe gata cu Harry Potter, am vazut si filmul ultim, a plans cu lacrimi cand a aflat despre Snape (cine stie) si acum leneveste. 

O zi buna.  [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...