Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

American coffee - facuta de italieni


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

OOOO, Leti, La Multi ani sanatosi si fericiti, alaturi de cei dragi !

 

PS. arata intr-un mare fel gogosile acelea. oare m-ati crede daca va spun ca n-am mancat niciodata genul acesta de gogosi ? sunt si pe la noi in magazine, dar nu's de ce, nu ma tenteaza, par artificiale, plasticoase, intzepenite, nu stiu cum sa explic. si oricum am probleme cu coca prajita, imi da dureri de stomac, probabil de aceea nici nu ma tenteaza ideea de gogoasa la modul general.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La mulți ani, Letiția!

 

Azi merg la coafor după amiaza așa ca voi fi vrăjitoarea cea rea și nu împart bomboane. Nu mai am nici o zi in care sa ma vopsesc la par. Maine A. are un interviu cu un reprezentativ de la o facultate (vine special pentru el)...joi am un dinner in oraș cu serviciul, vineri trebuie sa spăl ca in weekend plec simbata la cel mare și duminica cu cel mic in New Hampshire la o facultate. Am început sa obosesc in procesul asta puțin dar ma tin tare. O sa bag 500 de mile pe mașina in weekend.

 

Apoi plec la Boston...ma întorc acasă miercuri și joi zbor in Nashville. 

 

Se apropie finalul de an și am o groaza de munca.

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aoileu Corina, ce bune sint! Toți colegii mei mormăie  de plăcere de dimineața ! Orgasm gastric nu alta!!! :)

 

pe la noi se foloseste mai nou expresia "curcubeu pe cerul gurii", de cand cu o reclama la mcdonalds in care joaca un actor de-al nostru de stand-up comedy si personaj principal in "las fierbinti" :-)))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...