Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

American coffee - facuta de italieni


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

S-au colorat singuri pe la casele lor de dimineata...insa au avut un "dry run" saptamina trecuta. S-au intilnit la una din fete acasa si au exersat machiajul.

 

Azi doar seniors (clasa 12) au voie sa vina la scoala in costume de Halloween asa ca e nebunie mare!

 

La multi ani, Coca!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buflea,

 

cand începi sa povestești de A al tău , am deja vu in cap.

 

asa e Prâslea al meu. A schimbat școala mult mult de lucru și face crize pe jos când are de învățat . 

Nu, ziua mea a fost ieri, asa cum ai scris Didi, dar am intrat azi sa va "aduc" gogosile! Ieri mi-am luat liber si am fost in Londra cu sotul, Am luat prinzul la The Shard, cea mai inalta cladire din eurpa, la etajul 33! A fost foarte fain. Asta e privelistea ce am avut-o in timp ce luam masa.

post-16401-0-03946200-1509456534_thumb.jpg

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Coca, La multi ani!

Buflea, in ce clasa sunt copiii? Middle school de la ce clasa incepe? Alex este in primul an de middle?

Dana, in ce sens a zis invatatoarea ca este Alex obraznica? N-as crede ca face cine stie ce rau... Si eu mai primesc uneori observatii vis a vis de fete, ca mai vorbesc, se mai intorc la banca din astea... obraznice in sensul adevarat al cuvantului, nu sunt, nu creeaza probleme. Le tot zic ca pt vorba sunt pauzele.... dar probabil sunt prea scurte.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...