Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

American coffee - facuta de italieni


Recommended Posts

Coca, condoleante [grup] .

 

N-am nicio idee despre scrima, dar imi place ce-a spus Aqai ca are ceva cu care sa-l impinga de la spate sa faca temele mai repede. De mult n-am mai avut asa tool [:D] . La noi nu tine nimic. 

 

Eu am stat aseara sa-i explic fiica-mii la economie. Anul asta a ales economie ca una dintre materiile optionale si este mult de invatat si destul de complex. Pana acum nu m-am bagat, dar acum am zis sa intervin, ca poate cu adevarat nu intelege. Si chiar era greu, recunosc. SI are un profesor care nu le explica absolut nimic la clasa si apoi le cere sa faca tema, adica sa raspunda la niste intrebari. Practic copiaza raspunsul direct din carte, plictisita toata si neintelegand nimic. Si la teste evident ca e varza!

 

(Ne aminteam si eu si barbatu-meu cum am invatat noi pe de rost manualul ala de economie din cls a 11-a, pt examenul de admintere la ASE. Geeez, il recitam in somn! )

 

Si noi vrem sa facem anul asta bradul mai devreme, ca pe 22 dec plecam spre Ro, acolo situatia va fi de asa natura ca nu vom putea face cu adevarat un brad, asa ca m-am gandit sa-l facem mai devreme anul asta. Ca niciodata! Mereu l-am facut in dupa-amiaza zilei de Ajun. 

 

Din fericire fetele stiu deja ce vor de Craciun: A. orice cu Harry Potter, O. creioane de colorat profesionale. Great, done! Am pregatit un cos pe Amazon pt ziua de 24 cand e BF. Sa vedem ce reduceri au.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Hello,

 

Nu am mai scris de o vesnicie.

 

Duminica a murit socro. Am fost la inmormantare, acum back to work.

Tare trist a fost, si vremea accentua situatia cu frig si ploaie.

S-a linistit acum saraca, ca tare greu trebuie sa ii fii fost.

 

condoleante! e mai greu pt noi cei ramasi in urma ca le ducem lipsa. ei sunt intr-un loc mai linisit, lipsit de boli si durere.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dana 

 

eu am invatat in timp Sa nu imi iasa porumbelul.

 

daca e Sa tai ceva, e de azi pe Maine .

oricum nu ma arunc La chestii gen zile de nastere mos craciun.

 

astea Sunt vitale si nu a facut nimic grav. 

 

Daca nu ii faci, iti va Scoate ochii toata viata. 

 

Iti ti zic Eu, care am un turbulent Acasa  [:)] , Cand e nervös ma striga: Ce ai Domnita , Esti timpita  [bib] .

il ignor ca se ingroapa singur. 

Stie singur. Hop, ca ne- au chemat dirigintii lui La scoala Sa vada de Unde e lipsa asta de respect. El comenteaza orice, cu oricine  [fri]

uneori ma distreaza, nu imi doresc decat sanatosi Sa ramanem.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

carolinah, buna idee sa pregatesti cosul de amazon de pe acum!

 

Alex mi-a cerut si el extra magneti :) si un din asta:

 

http://comunitate.desprecopii.com/forums/public/style_images/master/attachicon.gif61SewIPwCtL._SL1001_.jpg

 

si niste carti mai vrea, dar nu stie ce inca... Tudor vrea call of duty black ops 3

 

 

Aqai, ce misto e aia. Noi am cumparat ceva similar de la Smithsonian Institution acum cativa ani, a fost succes total.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...