Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

American coffee - facuta de italieni


Recommended Posts

Caro,

in anul trei sau patru aveam o colega cu memorie de tocilar f buna, examen oral, recita paragrafe din cartea profului, nota maxima, ce porcarie  [fri]

 

Didi, eu nu stiu cum sa l cizelez pe al meu, [batcap]  sapt asta s a certat si jignit cu un coleg si specimenul a facut o gasca, l a trantit pe al meu pe jos si l a amenintat ca daca spune ceva o pateste. In drum spre casa iar a primit amenintari. Noi am informat dirigintele, sa vedem ce face sapt viitoare. Si credeam ca la un liceu bun scapa de asemenea indivizi.

 

 una peste alta o sapt de cacao.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Monica la toate sporturile te știi.  [flo2]

Aqai faina treaba cu scrima. Mai ales ca e in franceza. Sport elegant, de! 

Antmill ești tot pe drumuri. Sau in sindrofii.  [fri]

Am fost si noi miercuri la o zi de naștere. Am stat pana târziu si ne-am minunat cum ne cresc copiii. 

Normal ca n-au primit test la științe.  [smulgpar] Alex era ofuscata ca doamna i-a ascultat dar pe ea n-a lasat-o sa răspundă deloc. 

Acum are liber la tableta.  [pk]

Mi-a p;acut dintotdeauna sportul, si sa practic (ce-am practicat si eu, la nivel de masa, de placere, nu de performanta) si sa ma uit, sa urmaresc competitii.

Asa ca urmaresc jocuri olimpice, campionate mondiale, europene, tot felul de turnee (depinde de sport, cum sunt organizate competitiile), tot ce misca  [:)] .

Acum, nu mai asa de mult timp, cand erau fetele mici - chiar nu m-am mai uitat deloc, pe la nimic, si intre timp aparusera sportivi noi. Insa cand eram copil si apoi mai tarziu (pana sa am copiii), urmaream masiv.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va multumesc pt gandurile bune!

Asa e, tare repede s-a dus. La 13 luni de la aflarea declansare.

Cel mai greu este pentru mama ei, de 87 de ani.

Maya e ok, a trecut destul de usor. Ea cred ca isi luase cumva adio cand a vazut-o in vara, si nu mai era ea ...

Eva e mica, ea habar nu are.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Judoka, se mai atenueaza cu varsta. Si cu un psiholog de copii, care il invata prin jocuri de rol.

 

Ce supriza frumoaaaasaaaa! Vreau iarnaaaa! Noi suntem fericiti ca s-a mai racorit: 24 de grade la pranz, minime ametitoare de 16.5 grd dimineata... Adevarul adevarat este ca e cea mai buna perioada a anului, cu temperaturi foarte placute si soare cald si blaaand. Si o tine tot asa pana prin aprilie-mai. N-ar trebui sa ma plang, dar pur si simplu cred ca m-am saturat, asta e tot. Vreau iarnaaaaa! Abia asteptam cu totii sa mergem de sarbatori in Romania si sa dam cu nasul de frig. 

 

Coca, cred ca ii e greu mamei ei. Cel mai cumplit lucru e sa-ti moara copilul, indiferent la ce varsta! Din pacate cel mai probabil se va duce si ea curand, nu stiu daca isi va mai gasi motivatia de a trai. E tare trist:( Cum e sotul tau? 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vai ce bine e la voi acolo, fara iarna, fara ger, fara frig... In asa regiune mi-ar placea sa traiesc, unde sa nu fie niciodata frig, ci doar racoare  [:)]  [:)]

Unde stati voi? In I-le Canare, Spania?

Ce supriza frumoaaaasaaaa! Vreau iarnaaaa! Noi suntem fericiti ca s-a mai racorit: 24 de grade la pranz, minime ametitoare de 16.5 grd dimineata... Adevarul adevarat este ca e cea mai buna perioada a anului, cu temperaturi foarte placute si soare cald si blaaand. Si o tine tot asa pana prin aprilie-mai. N-ar trebui sa ma plang, dar pur si simplu cred ca m-am saturat, asta e tot. Vreau iarnaaaaa! Abia asteptam cu totii sa mergem de sarbatori in Romania si sa dam cu nasul de frig. 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...