Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

American coffee - facuta de italieni


Recommended Posts

[cit] Dana & devoska, 

 

cafeau de Dimineata . 

Meu sint pe insomnii .

 

buflea, m- am gandit zilele astea La tine . We trecut Cred ca a fost extrem de greu. 

 

 

Judoka,

 

creste si separa singur grâul de neghina 

 

amtmila,

 

minunați sunteți .  [cheers]  sa va trăiască juniorul !!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna dimineatza!

 

Multumesc, Ladies!

 

Eu am intrat azi ca sa va intreb pe unde sunteti, ca nu imi mai aparea subiectul la active ...

 

Dana, happy ca vine iarna? la noi se anunta 12 grade si soare azi! 

 

pe mine nu-s ce m-a apucat ca le iau copiiilor echipament de snowboard, desi inca nu se anunta iarna. poate raman cu el nefolosit in garaj.

 

Didi, ce mai fac nazdravanii?

 

Us Girls, France ladies, and the rest of the world, nimic?

 

ati cumparat cadourile de craciun, gata, tot?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aqai, multi ani fericiti si sanatosi iti doresc!

 

Eu sunt sub ape. Am enorm de lucru :(.

 

Am terminat cadourile. Mai am sotul, dar el e extrem de dificil, asa ca poate nu ii iau nimic daca ma supara.

 

Fetele vor avea mai putine cadouri anul asta :(. Socro le trimitea de obicei un pachet. Am stat si m-am gandit daca sa le iau eu mai multe, dar am zis pas.

 

Maya vrea un lego, o sa-l aiba. Ii mai iau un dvd de Craciun, niste haine, poate si o minge de basket.

Eva tot lego vrea si ea, si o rochita cu ciorapi asortati :). Mai am si alte haine pt ea si alte nimicuri.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna de dimineata si de la mine,

 

Drame si la noi ...urmeaza ziua Flaviei, pe care o planifica din Septembrie. Vrea sleepover ...din Sep si-a invitat 3 prietene si avum s-a certat cu una dintre ele. Nu am trimis inca invitatiile, dar ma gandesc ca ar fi urat sa nu o mai chemam dupa ce de 2 luni planifica la scoala ce o sa faca ...

 

Aqai, sa fii sanatoasa, linistita, sa-ti vezi baietii mari si pe la casele lor, sa imbatranesti frumos, sportiv si zambind.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Soro, ce inseamna echipament de snowboard ? Le-ai luat cizmele alea si snowboard ? Sau geci si pantaloni ?

 

Noi pt prima oara nu le-am mai inchiriat echipament, nu am mai luat bilete in avans ...nimic legat de ski. Ce trist ...

 

Duminica am fost la o piesa de teatru cu experimente fizice ...a fost asa si asa. Cred ca copiii mei sunt cam mari pt genul ala de experimente ...jumatate le stiau, le facusera in clasa.

 

De craciun Alex vrea un joc pe xbox care este rated 17+ ...refuz sa i-l iau. E suparat.

Flavia nu vrea nimic inca, e ocupata cu ziua ei ...

ah, am luat de pe Groupon niste bilete la un Virtual Experience game place ...ati fost vreodata ? Merita ?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello, Ladies,

 

si eu prin zona, la o cafea fara cofeina. Nu mai pot bea cu cofeina inainte de pranz, ca ma apuca tremuriciul. Batranetile, maica!

 

Buflea, cati ani face Flavia? De ce n-o lasi pe ea sa decida? Ii explici argumentele tale, ea le considera si decide cui trimite invitatiile.

 

Mcoca, fetele stiu ca pachetul venea de la bunica? Ce trist mi se pare:(

 

Si la noi se simte vant de inceput de sezon de sarbatori. Vineri scoatem casuta de Advent. E o casuta pe care am facut-o barbatu-meu si cu mine acum multi ani, niste multi nopti la rand, dupa ce culcam fetele si pe care o scoatem an de an si in care le punem dulciuri din 1 pana pe 24 dec. Desi sunt mari, o asteapta cu infrigurare si sunt emotionate de ce o fi in primul sertar. Numerele nu sunt in ordine si le ia ceva timp sa le localizeze. Arata cam asa, dar, evident, a noastra e mai frumoasa:) Asta e o poza oarecare de pe net.

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello, Ladies,

 

si eu prin zona, la o cafea fara cofeina. Nu mai pot bea cu cofeina inainte de pranz, ca ma apuca tremuriciul. Batranetile, maica!

 

Buflea, cati ani face Flavia? De ce n-o lasi pe ea sa decida? Ii explici argumentele tale, ea le considera si decide cui trimite invitatiile.

 

Mcoca, fetele stiu ca pachetul venea de la bunica? Ce trist mi se pare:(

 

Si la noi se simte vant de inceput de sezon de sarbatori. Vineri scoatem casuta de Advent. E o casuta pe care am facut-o barbatu-meu si cu mine acum multi ani, niste multe nopti la rand, dupa ce culcam fetele si pe care o scoatem an de an si in care le punem dulciuri din 1 pana pe 24 dec. Desi sunt mari, o asteapta cu infrigurare si sunt emotionate de ce o fi in primul sertar. Numerele nu sunt in ordine si le ia ceva timp sa le localizeze. Arata cam asa, dar, evident, a noastra e mai frumoasa:) Asta e o poza oarecare de pe net. Gasesc si poza cu a noastra si v-o arat.

 

 

 

post-11840-0-44619100-1511879226.jpg

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

coca, imi pare rau, va fi primul craciun fara bunica ... iara legat de husbans, cu ei e mereu greu. al meu vrea numai super gadgeturi si toate high end. apoi se razganseste, ca cica costa prea mult. n-a putut sa astepte inca o luna sa fie ziua lui, si-a luat ipoad pro de 12 inch de unul singur ... apoi io ce sa ii mai iau?

 

buflea, ce joc de xbox? si T a cerut doar jocuri de XBox. tre' sa vezi pt ce e rated 17+. ai mei joaca un Halo ceva cu libaj groaznic, solutia a fost ca se joaca pe silent :D ei au venit cu ideea

 

Echipament de snowboard adica placa, boots, legaturi ... ca geci si pantaloni de ski le iau in fiecare an, din alea le poarta si la scoala. iau cate 2 geci, 4 pantaloni de copil, 4 perechi de manusi/ copil tot de ski (astea is consumabile, ma omoara ... le pierd non stop)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buflea, A. (12y) a vrut sleepover de ziua ei si pana la urma au fost 7! La un moment dat pe la 1:30 AM cand nu se lasau culcate nicicum, barbatu-meu a zis ca le pune pe toata in strada [:-)))] .

 

O.(15y) a vrut si ea sleepover si, desi au venit 5 la ziua ei, pana la urma n-a avut niciuna voie de acasa sa doarma. Nu-ti spun cum a fost ziua asteia mari: numai machiaj, intins par, schimbat de haine, vorbit, vorbit, vorbit in timp ce au stat pe telefone, au stat pe telefon, au stat pe telefon, mancat pizza, baut Coca Cola, mancat tort si cam atat. 

 

Aqai, dar ce costuri ai tu cu hainele alea de iarna an de an! Oooops, apreciez parca mai tare caldura de afara, ca noi ne-am scos cu 2-3 perechi de Superstari, Huarachi si altele asa.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...