Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

American coffee - facuta de italieni


Recommended Posts

Flavia face 12 ani. A invitat in Sept  numai 3 fete si cu una s-a certat. Ea zice ca nu mai vrea sa o cheme ...eu as vrea sa inteleaga ca invitatiile nu se fac cu 5 luni inainte, ca uite ...se pot intampla multe. Daca a apucat sa deschida gura, acum sa se impace cu ea.

 

Si mie imi e cam incomod acest sleepover ...daca ai stii ce mi-au auzit urechile ca au de gand sa facaaaa. De Halloween, le-am avut la mine pe doua dintre ele si mi-au murdarit covorul si patul cu fard negru. Patul s-a dus, covorul nu ...si atunci nu a fost sleepover. In fine, i-am promis, a fost si ea la doua dintre fetele astea la sleepover ..

o sa-i indeplinesc dorinta.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

si noi facem sleepover pt T cu 2 prieteni. si pt ca vrea asa o chestie modesta, le iau bilete la VR cu taica-su sa se cotonogeasca impreuna virtual

 

maaai, de ziua mea duminica am rezervat a virtual escape room. Am gasit o sala care organizeaza family stuff, era exact ot 4 persoane, 2 jocuri ... foarte tare experienta. bine, ca a foast absolut ahotic sa ne organizam, nu am terminat nici un joc, ca fugeau copiii )prin vila aia gigantica banuita in care se desfasura jocul) ca matzele care incotro ...

 

eram dezorganizati total, toti dadeaminstructiuni unul peste altul, Alex tipa din rasputeri de excitement, tudor rezolva puzzles in legea lui si pleca fara sa astepte pe nimeni

 

DAR... it's fun. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aqai, La multi ani frumosi si fericiti!  Iti doresc sa ramai la fel de pe baricade pentru toti ai tai si sa-ti faci timp si pentru tine!  [flo2]

 

La mine nu a mers forumul, nici macar acasa pe latop. Mi-e rau, sunt pe drum spre casa, cred ca am febra si am plecat de la laborator cu tricoul ud pe mine... maine cred ca stau acasa. Si daca zic eu ca e de stat acasa, e groasa rau.  [batcap]

La ora asta las doar ceai si inchei aici ca nu pot sa duc mai mult  [ups]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

si noi facem sleepover pt T cu 2 prieteni. si pt ca vrea asa o chestie modesta, le iau bilete la VR cu taica-su sa se cotonogeasca impreuna virtual maaai, de ziua mea duminica am rezervat a virtual escape room. Am gasit o sala care organizeaza family stuff, era exact ot 4 persoane, 2 jocuri ... foarte tare experienta. bine, ca a foast absolut ahotic sa ne organizam, nu am terminat nici un joc, ca fugeau copiii )prin vila aia gigantica banuita in care se desfasura jocul) ca matzele care incotro ... eram dezorganizati total, toti dadeaminstructiuni unul peste altul, Alex tipa din rasputeri de excitement, tudor rezolva puzzles in legea lui si pleca fara sa astepte pe nimeni DAR... it's fun.

 

Am luat si eu de pe Groupon niste vouchers la Virtual Reality ...dar nu am fost inca.

 

Ecplica-mi si mie ...se joaca intre ei, in echipă sau fiecare individual ?

 

Noi avem 2 tipuri de vouchers ...doua de 30 min si doua de 60 min. E suficient ?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buflea, sa recapitulam :)

 

Escape rooms pot sa fie reale (adica esti intr-o camera si iti dau un obiectiv si clues cum sa il indeplinesti) sau virtuale

 

VR pot sa fie orice fel de jocuri, de la escape rooms - joc, nu real la shooters, building games, team games individual games

 

la VR shooters au mers husbadul cu A si au facut ei doie echipa contra restului participantilor (o gramada de 9 year olds) si i-au impuscat pe toti. epic, am auzit.

 

dar ar fi putut si sa nu se alieze, ci sa fie inidvidual.

 

Jocul asta la care am fost toti 4 a fost anume de echipa. 

 

te lasa sa te joci atata cat iti e timpul... noi am avut doua jocuri de cate 30 min si nu le-am terminat, din motive logistice, adica haos general

 

cand se termina timpul, aprind lumina, te dau afara din camera si gata

 

nu ai mai multe detalii pe site, la ce fel de joc te-ai inscris?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...