Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

American coffee - facuta de italieni


Recommended Posts

Aqai, La multi ani frumosi si fericiti!  Iti doresc sa ramai la fel de pe baricade pentru toti ai tai si sa-ti faci timp si pentru tine!  [flo2]

 

La mine nu a mers forumul, nici macar acasa pe latop. Mi-e rau, sunt pe drum spre casa, cred ca am febra si am plecat de la laborator cu tricoul ud pe mine... maine cred ca stau acasa. Si daca zic eu ca e de stat acasa, e groasa rau.  [batcap]

La ora asta las doar ceai si inchei aici ca nu pot sa duc mai mult  [ups]

 

 

sa te faci bine cat mai rapid!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Virtual Reality Escape Room Experience (4 people) Ages 9+


Escape reality in Canada's First Multiplayer Virtual Reality (VR) Escape Room!


 


You and your friends have been invited to a private concert of newly discovered music by the brilliant and demented composer, Hans Komisch, recently deceased.  This is a one-of-a-kind opportunity to venture into the realm of true genius and discover the madness behind the music.  Upon entering his mansion, you realize that the invitation was a trap... you have all been transformed into ghosts!  Your souls will serve as the crucial pieces to his final opus.  You must defeat the inner workings of his mansion and his mind so you can recover your human forms, before they get completely... DE-COMPOSED! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ach ce ați scris..

 

poate se împăca pana de ziua ei....Flavia 

 

astia ai mei se bat de 100 ori și își revin. 

 

So, am și eu 2 copii sâmbătă seara. Unul e prietenul lu asta mare de 11 ani. Mama lui e plecată cu un project in Franța și îl iau eu pe copil, mai ales ca e și primul Advent . 

Noi avem un sac, cu cele 24 de zile dar au si separat din ala simplu de dulciuri. 

De craciun ei vor Lego si un joc de Nintendo 

 

asta mare va primi si o geanta sport si un CD cu es sheeran , si niste pijamale. 

Asta mic niste role si ma mai gandesc .

in perioada adventului o Sa le iau carti sau bilete La teatru, etc 

caut concerte. 

Apripo, pe 30.11 e Depesche Mode La mine in sat. Dar nu am gasit Partner . Toti au fost .

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...