Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

American coffee - facuta de italieni


Recommended Posts

Mi-e foame. Eu azi: paine prajita+ulei masline+rosii+1 ou fiert. 

Acasa am gatit o supa de zarzavat, am vrut s-o fac cu rosii, dar Alex a vrut-o alba, asa ca am pus smanatana+ou, am mai gatit paste cu sos de rosii si pe seara am comanda de spanac cu ochiuri. 

Diseara vine Mos Nic.  [flo2]  [aho]

La mine in fiecare dimineata fulguieste, dar nu este destul de intensa sa se depuna, plus ca la pranz e soare. Dar e chiar frig. 

 

Aqai, ai inceput deja noul job ? Felicitari !  [flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Vio, da, sigur in fr :). Maya citeste in romana, dar fara placere. Si cartea ii trebuie pt scoala ...

 

Mik,  am fost numai la Fnac, ca am fost in centru duminica si numaia sta era deschis .... O sa facem o plimbare si la Decitre si la Gibert Joseph pt urmatoarea tema :). Oricum asta ce am luat-o e f faina.

 

Si eu mananc putin. Sunt de o cumintenie groaznica :).

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hola si eu,

 

Aproape am terminat closingul ...a mers usor luna asta.

 

Ant, ce poveste cu nevasta colegului ...dar se moare din alcholism, sau s-o fi sinucis. Mvai dar si baietii ei, ce amintiri or avea despre ea ...cica are si o componenta genetica alcholismul asta.

 

Weekendul trecut am fost singura cu Flavia. Baietii au fost la un turneu de soccer de sambata pana duminica. M-am inteles asa de bine cu ea ...am fost la shopping, am gatit. Cum au venit baietii au inceput tipetele, certurile, amenintarile.

 

Weekendul care vine e ziua ei si are sleepover ...God help me

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Coca  [:I] . Fain ca citeste si in romaneste, e o achizitie in plus.  [flo2]

La noi a venit mosul aseara pe neasteptate, sotul  [batcap] a lasat usa deschisa la balcon si Alex a zarit cadoul. Eu sper sa ca nu le-a vazut si pe cele ptr ziua ei si Mos Craciun.  [fal] El zice ca n-a intrat in balcon, doar a zarit asa usor.  [smulgpar] Pfui, ce nervoasa am fost pe el.  [help]

Mi-a placut ca la inot toti instructorii aveau cadouri de Mos Nic ptr copiii din grupele lor.  [flo2]  Ciocolata, portocale, etc. Frumos din partea lor. 

Pa voua.  [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza!

 

Eu am ascuns cadourile in garaj, la plina vedere, doar ca le-am bagat intr-o punga de gunoi mare neagra. in vecii vecilor nu si-or baga nasul acolo, ca in rest mi-au gasit toate locurile de ascuns.

 

nu ca nu ne-am lamurit ca santa does not exist si mama si tata cumpara cadouri, dar daca le vad toate inainte chiar nu mai are farmec.

 

in alta ordine de idei, buflea, ma bucur ca a mers mai usor closing, goiod luck cu sleepover, si Antmil sper ca ti-ai mai revenit din perioada cea grea.

 

Am ajuns ieri in pauza de pranz si am luat cadouase de mos nicolae!!! hurray super mom me. Le-am luat tot soiul de fidgets si cate o rachetica lumionasa cu stanioale de alea colorate inauntru ... chinezarie :) au fost foarte incantati.

post-113720-0-85549700-1512571470_thumb.jpg

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce cuminti sunteti cu mancarea ...

 

eu astept sa incep jobul nou sa vad cum imi reiau programul de sala, la ce ore. sunt in expectativa cum s-ar zice.

 

mai greau zilele astea ca tre' sa il duc pe Tudor ma meditatii la essay writing si la franceza. numai la mate vine tutorele acasa.

 

Alex are examen de centura saptamana viitoare... va fi centura maro. apoi va urma centura rosie cu negru, care e de fapt echivalentul centurii negle la copii. 

 

ce copil silitor se tine el de sportul asta de 4 ani deja .... e tare cute.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

 

Ce sunt astea Soro, ca nu pricep ???

 

Am nevoie de idei de la voi. Prietena Flaviei, cea cu brain cancer, implineste 12 ani exact de ziua Flaviei. Asa isi spuneau ele - my twin sister from other parents.

 

Peste 2 sapt, e invitata la ea acasa ...asta pentru ca sapt asta isi face Flavia ziua. 

 

Ce sa ii cumpar cadou de ziua ei ? Ma gandeam sa ii iau globul ala care sta intre 2 magneti, dar Aqai ...tu l-ai deschis ? Am citit pe Amazon reviews ca nu prea stau, e greu de gasit punctul de echilibru

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buflea, sunt fidget toys.

 

la noi sunt in mare voga prin scoli, au copiii care mai de care. au acelasi scop ca si fidget spinners

 

nu mi-a sosit inca globul, nu stiu ce sa iti spun. Am citit si eu reviews, dar am zis ca greu does not equal imposibil :d

 

de ce nu intreaba flavia pe prietena ei ce si-ar dori? eu intreb parintii daca iicunosc, daca nu copiii discuta intre ei si isi dau optiuni

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...