Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

American coffee - facuta de italieni


Recommended Posts

Oh, Mann, didi, cred si eu ca ti s au inmuiat picioarele, recuperare rapida  [flo2] .

 

Devoska, pacat ca ai parte de un astfel de specimen, dupa ce ti ai dorit atat sa te intorci.  la lucru.

Ieri a fost un accident la gimnastica, un baiat sarea la trampolina, s a rostogolit pe trampolina si a dat cu genunchiul in fata. Obrazul tumefiat, sange, a venit RK in cinci minute. [fri]   Sporturile astea sunt cu risc si trebuie sa fim atenti.

 

sa vedem daca realizam azi ce ne am propus.

 

un week end super va doresc

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Neața ,

 

suntem in grafic . Nimic nu s- a schimbat, tot cu nasu pe sus și pus pe scandal  [alcool]

 

azi de la 12 avem târgul de Crăciun de la școala . Prezenta obligatorie. 

Clasa lu Asta mic vinde decorațiuni de Crăciun , al mare, punch.

asta mare e și in orchester școlii, deci concert. 

Sapt trecută a avut teza la etica și fizica . Plus câte doua ore extra repetiție cu orchester 

 

revin

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aqai,

 

tot inainte. Normalca e stresant sa mergi in necunoscut, dar cine nu risca, nu castiga. [pk]

 

Buflea, cam asa eram si eu cu lucru in echipa. 

 

Dar m-am mai schimbat. a trebuit. dar oamenii nascuti in comunism lucreaza altfel in echipa decat cei care de mici au lucrat in echipa si s-a punctat si partea sociala, in afara de aia technica, undesigur exceleaza ca unalergator pe pista.

Depinde si de tip, al meu coleg nu are nici o treaba ca fie sef, dar nu e coleric. face asta de vreo cativa ani, si e ok.

 

ma gandesc ca patronii de la devoska stiu ca tipul asta e un nesimtit..dar technic o fi bun si vor sa impace si capra si varza.pacat ca distrug pe altii [smulgpar]

 

-------------------

 

mama mea a vorbit aseara cu mine la telefon, s-a invartit prin camera, a picat si si-a rupt picioarul din sold si asa a stat pana azi dimineata cand a venit tanti la ea, care ii face focul.

 

a ajuns cu salvarea la spital. si trebuie operata, daca vrea sa mai maerga..si are 80 in vara [smulgpar]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vai Didi, cate ghinioane ! Sănătate mamei si piticului !  [flo2]

 

Eu am gătit un luskos si eternele șnițele pui, stau puțin apoi vreau sa strâng pe-aici. Alex a întins de dimi ghirlandele luminoase, mai am sa le scot pe cele ptr geamuri.

Am luat aluat foetaj, vreau sa fac rulouri cu sunca si brânză, un fel de minipizza. 

 

Da, la slujba si eu lucrez foarte bine intr-o echipa formata din mine-insumi.  [:D]  Dar am rezultate bune si aprecieri, asa ca continui. 

Eu sunt născută in comunism si nu apreciez echipele. Nici măcar la munca de serie. Întotdeauna este cineva care se ascunde după ceilalți.  [zirea]

 

O zi buna sa aveți.  [flo2]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mie imi place sa lucrez cu oameni si imi place sa fiu sef, dar si mentor. Am facut asta multi ani cu mare placere si cu un feedback f bun. Cand e de tras, e de tras, cand e de ras, e de ras. Ce urasc - sedintele lungi si inutile! Mereu am luptat impotriva lor.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...