Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

American coffee - facuta de italieni


Recommended Posts

La multi ani, Flavia ! Sa ai noroc, sa fii sanatoasa si mereu vesela ! 

[deziuata]

 

Didi, imi inchipui cit de speriata ai fost ! Tine bine copilul sub observatie. 

Aqai, bafta miine cit incepi ! 

Dana, tu esti tot timpul o harnica, nu stiu cum faci. 

 

Didi, intrebai de mama, e bine, sta sub observatie, se simte bine, cred ca in curind va face tot soiul de analize. 

La noi a nins, acum ploua, e o vreme de iarna, ne pregatim de aniversarea fiica-mii, peste 10 zile si de Craciun. Am taiat un brad din gradina, azi trebuie sa-l instalez in casa. 

La job e oarecum nebunie intre corecturi, sustineri, ultimele cursuri si examene. 

 

Mai trec eu pe la voi.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

La multi ani, Flavia!!! O viata plina de noroc si fericire ! Buflea, sa va aduca numai bucurii si dragoste! [flo2]  [grup] 

Cum a fost la sleep over?

 

Didi, cum se mai simte baiatul?

 

Mik, ce fac gainile? Banuiesc ca oua mai rar, ca e frig. Brad din gradina? Bravo!!! Spor la corectat!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata de sub zapada,

 

Ninge linistit cu fulgi mari, de poveste.....

 

Buflea, la multi ani pt fata  [flo]   !! A ti avut party, nu ?

 

Mik, copii tai faceau pian? Nu mai tin minte exact [batcap] . Fii mea vrea sa invete pian, trebuie sa ne interesam de niste cursuri.

 

o duminica frumoasa  [flo2]  [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Of, ce ma enervează ca la noi nu ninge ! E foarte frig si vânt, se plimba nori mari si negrii pe cer, dar nu stau sa ningă ! 

Am făcut tot ce mi-am propus pe zilele astea. Sunt mulțumită. Azi dimi m-a ajutat si Alex prin bucătărie, apoi s-a oferit sa duca gunoiul. I-am găsit un joc nou, Little Alchemist, s-a jucat ceva de dimi. 

Mai spre seara vrem sa ieșim la o plimbare sa vedem luminițele prin oraș. 

Acum beau o cafea si-mi fac manichiura si citesc. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Coca, fiica-mea nu mai face pian caci o fortam (eu, mama rea) sa faca si solfegiu pe linga si asta nu voia nici in ruptul capului.   [fri]

Mai cinta la pian cind o apuca si descifreaza foarte repede partiturile de nivelul ei.

Sper sa-i treaca criza de adolescenta.  [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata,

 

[cit] repede a mai trecut week end ul.

 

Mik,  [flo2] trebuie sa ma uit dupa ore de pian, dar nu stiu unde sa le bagam in programul nostru aglomerat, dar daca ea vrea, facem un efort. Oricum de craciun vrea un handy aurit si un pian [:-)))] , m am scos ieftin anul asta.

 

Zilele astea as vrea sa termin si cu cadourile. La voi sunt gata pregatirile ? Oricum o mai rarim cu spectacolele si concursurile .....

 

o saptamana frumoasa  [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Doamnelor, nu vreau sa dispar ca un măgar in ceata...nu mi se pare politicos. 

 

Va mulțumesc mult pentru găzduirea temporara aici la "cafenea"...sinteti un grup minunat și va citesc pe toate cu mult drag.

 

Eu ma retrag de pe forum. Voi mai intra sa văd ce mai faceti dar nu voi mai participa...rămân cu prietenele de FB pentru a tine legătura. Un Crăciun fericit și un An Nou fericit va doresc! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...