Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

American coffee - facuta de italieni


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Antmil, why? ???:(

 

eu care intrasem plina de entuziasm sa va arat cu ce safety boots m-am ales azi si sa ma laud ca maine ma duc sa vaz trenurile... :(

 

si tocmai tu sa lipsesti, dupa ce ca m-ai sedus cu valurile si valurile de pantofi ...

 

nu te momesc cu culoarea asta? pt santier? (dat din gene)

post-113720-0-03419000-1513036845_thumb.jpg

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata, v-am adus cafeaua.  [cit]

 

Foarte faine ghetutele Aqai [flo2] si-mi place si culoarea. Dar ce trenuri mergi tu sa vezi ?

 

Ieri m-am dus acasa si direct in pat m-am pus. Am citit, am butonat TV si pe cand sa adorm, am fugit cu Alex la doctor. Tuseste cam sec, se pare ca-i o viroza si nu-i dau decat ceva de tuse si Nurofen. 

Am reusit sa ajung si sa-i comand torturile de ziua ei, 1=trio/cioco si 2=cioco si vanilie, mov cu bulinute si floricele si fluturasi. Dap, joi am o tura de musafiri si sambata alta. Pedeapsa consta in faptul ca nu mai are invitati colegi/prieteni, suntem doar rudele/verii. 

 

Iar am scapat la carti, sa-mi dati peste degete daca mai cumpar. Ieri am luat BenHur/Lew Wallace si i-am luat lui Alex o carte foarte colorat scrisa, a citit-o intr-o singura zi  [:D] Clubul detectivilor - Secretul lui Tutankhamon si mai sunt inca 2 din seria asta. 

 

La mine a nins o singura zi, a fost frumos si apoi a dat-o in ploaie inghetata. A iesit soarele si vantul si s-a topit tot. Gata iarna.  [zirea]

 

Ma duc la munca. Pa.  [flo2]

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!!! Haideti la cafea ca eu sunt pe ceai! Am un virus la stomac de care nu pot scapa. Toti ai casei au luat, fii-mea e cea mai daramata.

 

Aqai, sa-i porti cu placere!!! Culoarea e super! Povesteste cum a fost prima zi la noul job. Ce trenuri te duci sa vezi?

 

Poate ati mancat ceva.

Asa am patit eu cu Alex sapt trecuta de la o mamaliguta, a tinut-o 2zile. Eu nu-i dau nici un medicament ( deocamdata n-a fost cazul ) doar ceai si uscaturi. Am fost si la o aniversare si n-am lasat-o sa manance tort si prajituri cu crema. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ant, cum sa pleci, dar nu esti bine aici ?  [flo2]

 

Aqai, sa porti sanatoasa ghetele ! Imi place culoarea.

Dana, sanatate fetitei ! 

Devoska, sa va refaceti repede cu totii ! 

 

Si eu sunt in comenzile de cadouri de Craciun ca nu am timp sa bat magazinele.  

Iar a nins la mine, asa 3 cm cit sa fie din nou alb. Deja sunt satula de zapada, desi dupa fiica-mea e inca toamna, ca iarna incepe pe 21 decembrie.  [fri]

 

Azi stau cuminte in birou si lucrez. Miine o sa am de lucru cu studentii. 

 

Mai apar eu. 

Da' unde e Letitia ? N-am mai citit de mult de ea. 

Buflea, ai aniversat pe Flavia ? 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am reaparut si eu. sanatate multa celor bolnavi, mult succes celor aflate/aflati la inceput d'un nou drum

 

am decis sa-mi ofer un mare cadou pt sarbatorile astea si il bag si la cadoul meu de 40ani cu intarziere: divortez. duminica a cazut picatura de gratie si e timpul sa nu mai lungesc pelteua; am zis stop

sper sa se petreaca pe cale amiabila, la notar, desi domnul incearca sa ma cam intimideze. partajul bunurilor e problema si of course, ataca pe partea cu fii'mea. am cerut la serviciu sa nu mai lucrez miercurea (fiind zi scurta pt scoala si deci, dupa-amiaza plina de activitati extra) si lui i-am propus sa fie fata la mine lunea, martea si miercurea ; la el joia si vinerea + un weekend din doua la fiecare. dar cred ca pana la urma voi ajunge la avocat. vom vedea

pt moment imi tot vine sa cant "liberee, delivree" :-)) (desenul animat Frozen); sper sa ma tina curajul si determinarea

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...