Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

American coffee - facuta de italieni


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

N am facut decat pe taxiul zilele astea. Am terminat cu bradul si cadourile.

 

Maine ma duc la cumparaturi de haine pt cel mare, iar nu il incape nimic. Plus ca m am ales cu o geaca de ski, luata in toamna, acum ii e mica.

 

Iar m a enervat invat, ei au de citit cateva minute zilnic, dupa care noteaza pe un plan. Si ii spune fetei , ca nu crede ca ea citeste, ci numai bifeaza asa [batcap]  [batcap] . Pe ce baza face afirmatiile astea. [fri] . Si ei chiar ii place sa citeasca, bine nu citeste f cursiv ....poate nu ii place autorul, ca nu citeste cu printese, ci jurnalul lui greg.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu-s nauca de cap. 

Ieri si azi am stat/voi sta pana la 18,00 la serviciu (de la 7.00 da? ) Aseara am ajuns acasa, am luat setul de ii si catrinte si m-am dus la sora-mea (ii trebuie nepoatei ptr spectacol si e la pat racita ). In schimb  [:)] , am primit visinata si salam de strut. Prima cam tare, al doilea foarte bun. Este o ferma de struti pe-aici si vand carne si salamuri la restaurante si cred ca la LIDL. 

( Setul de ii si catrinte are peste 100ani, este mostenire de familie. Ia este de borangic, brodata cu matase albastra. Totul lucrat de mana.  [flo2] ) 

Azi, ma duc direct la mall. Trebuie sa iau un lipgloss si un joc ceva, inca nu stiu ce. 

Maine trebuie sa fac cel putin o prajitura.  [batcap]

Niciodata n-am fost asa ingramadita in perioada asta.  [smulgpar]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dana, coca, de ce stati asa mult la servi zilele astea?

 

la mine sa ca spun.... compania la care lucrez opereaza si mentine ... trenuri:) light rail trains mai precis.

 

adica trenuri din acelea fancy care transporta oameni prin oras. Un fel de stra- nepotii tramvaielor. Electrice, super moderne, super silentioase.

 

sunt in a treia zi de training si accentul e cel mai mult pe safety.

 

cam atata fug inapoi la alt training

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...