Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

American coffee - facuta de italieni


Recommended Posts

First thing first: la multi ani Alex si Marghiolitza!

 

se apropie vacNta si la noi, placere, vrem sa vopsim vreo cativa pereti in casa Intre craciun  si anul nou

 

ieri am avut Christmas lunch la servi la un restaurant si zi scurta. Zero tolerance to alcohol in industria transporturilor, asa incat toata lumea a comandat cate o bere, ceea ce i-a facut incompatibili cu munca pt restul zilei

 

berry m-a tinit treaza toata noaptea. De cand s-a intamplar ceva misterios cu brandjl de mancare al ei acum 3 luni, saraca e mereu nefericita alimentar. Prin octombrie a inceput sa vomite toata mancarea, nedigerata, la 5 min dupa ce termina de mancat. Vorbind la magazin si cotind pe net am constata ca e o problema cu mancarea, f multe persoane au patit acelasi lucru cam in aceeasi perioada.

 

ei, de atunci tot schbam firme si nu gasim nimic bun. Ultima mancare luata o mananca cu mars placere, dar nu preao digera, se duce afara in. Antitati impresionante si miss B e mereu flamanda.

 

azi noapte s-a vaicarit toata noaptea. De foame, de mers afara... grrrrr am facut noate alba ca pe vremea cand erau copiii mici.

 

am ajuns la concluzia ca trebuie sa renunt la mancare uscata si sa ii gatesc eu acasa.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Sarbatori fericite, ladies si tuturor celor care citesc pe aici

 

 

La noi vine diseara mosul, tot timpul l am facut pe 24 , copii nu mai au rabdare. [soricel] Trebuie sa gasim un motiv sa iesim din casa, pt cea mica , data trecuta cica am pus benzina si am auzit reprosuri, ca nu am fost prea originali  [:-)))]

 

Aseara ne am uitat la FROZEN, f frumos, desi la noi s a dus toata zapada

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani Marghiolitza! La multi ani Alex! [flo2]  [flo2]  [flo2]  [flo2] ​La multi ani, dragi mamici!!!

 

Craciun fericit si un Mos bogat, care sa va aduca tot ce va doriti! Eu va trimit multa sanatate si liniste! Si multumiri ca ati fost aici atunci cand am avut nevoie! [grup] 

 

Aici e frig si bate vantul. Lipseste zapada. Las cafea si ceai fierbinte si ne mai vedem!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Crăciun fericit !  [cor]

Buna dimineața, va aștept la o ceașcă cu ceai si o felie de cozonac. Da, n-am făcut, am primit un cozonac de la soră-mea.  

Noi am petrecut grozav. In fiecare an ne adunam in Ajun cu frații mei si cadirisim copiii. Anul asta am fost la fratele meu, anul viitor e randul meu.  [flo2]

Copiii, 4 de toți, ne fac o mica serbare / sceneta de Crăciun. Spun poezii / colinde de pe la serbările școlare, le regizează foarte amuzant. Anul asta au cantat pe o melodie haioasa de la radio . fiecare din ei a reprezentat o zona a tarii, ne-am distrat copios. 

Am ajuns acasa după miezul nopții, aici ne aștepta alt moș / cadouri.  [flo2]  

Acum stau in pat cu toate cărțile ce le-am primit. Alex e cu ta-su in pelerinaj pe la inlaws la colindat / alte cadouri. Eu lenevesc cu brio. 

Pa vouă. Crăciun fericit ! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...