Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

American coffee - facuta de italieni


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna dimineata la cafeluta,

 

Am bifat ieri cumparaturi, biblioteca, patinaj. Ma laud cu doua ore de hockey in familie, super distractie. Azi sa vedem care e cel mai ramolit, fiecare dupa cum se plange.

Trebuie insa sa bagam tare cu proiecte si invatat, ca ne am distrat destul  [soricel]

 

In nord a anuntat furtuna si inundatii, dar cred ca se simte si pe aici, ca sufla tare vantul.

 

o zi reusita va doresc [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani domnitelor!!! [flo]

[fum]  eu sunt la cafea de la computer..caut teste pt plozi.

 

 

sa ma vait acu la inceput de an [nebu] ?

 

so, asa e la noi. copii astia nu au teme de vacanta, dar ce folos ca incep deja in teste teze.

Juniorul are test engleza si Bio (toata materia din 13.09 pana in 10.01 de clasa a 5-a) si apoi teza la engleza, germana si mathe [jongleur]

 

al mare nu stiu, doar ca e pe cont propriu.  Deja Judoka tie iti dau statuie cu trei copii. [asia]  si lu Mik [asia]

 

cum fu de revelion? e prima oara dupa multi ani cand am plecat de acasa. am fost la niste preteni. au biliard la subsol, baietii au avut de joaca cu tatii lor, am facut gratar iar dupa tort ne-am infipt in Catan si ne-au batut copii muci [fri] pan la 5 dimineata.

 

pe intai am vrut sa reluam, nema ca ccc catanul nostru e discomplet, dar las ca avem altele. ieri a iesit cu scandal si s-a intreript jocul. nah, daca piticul e aproape sa castige si pierde la milimetru se supara.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Didi [flo2] ,

 

super atitudine si in special ajutor pt mama ta.

Din pacate, eu n am reusit sa mi revin din soc si sa fiu de ajutor in spital in rom. Tot timpul cu impresia ca vor numai spaga doctorii, cu plicul in buzunar, ore intregi de asteptare pe culoare. Toaleta spitalului, o mizerie crunta, fara lumina, hh, capac wc si sapun. Cred ca si in africa e mai bine.

 

in fine, multa sanatate mamei tale, cred ca a fost important pt ea, ca te ai dus [flo2]

Cu temele avansam, dar cand ajut pe unul, scapa ceilalti  [:-)))] , cel mare are un pod de construit, pana acum am fost doar de doua ori la baumarkt si ne am aprovizionat.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...