Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

American coffee - facuta de italieni


Recommended Posts

La multi ani tuturor!

 

Aqai, sper ca ai ajuns cu bine, welcome to our winter wonderland, a nins  ca la nebuni si la noi. 

 

 

La multiani si tie! Sunt intepenita in aeroport; zborul pleaca ca intarziere si imi fac socoteala ca ajung la hotel pe la miezul noptii :((( si nu imi da cu plus unde mananc si de unde imi iau apa la ora aia

 

Probabil o sa mananc aici in aeroport, desi nu ma trage nimic.

 

Tot e bine, ca vreo 6 zboruri spre montreal au fost anulate cu totul azi. Doar vreo 3 pleaca si eu sunt in unul din ele ...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Aqai, sper ca nu te-ai inzapezit.  [flo2]  [pup] Trimite si la mine ceva zapada, cat de multa, nu ma supar. Azi dimi ma gandeam ca sunt ani buni de cand eu n-am mai purtat in botine decat ciorapi subtiri, sosete nici gand, cizme imblanite nici atat. Azi la noi sunt max 7grC.  [ph34r]

Mi-a placut stirea asta http://incont.stirileprotv.ro/international/prima-c-ara-din-lume-care-obliga-angajatorii-sa-ofere-salarii-egale-femeilor-c-i-barbac-ilor-pentru-aceeac.html . Interesant " ziua in care femeile si-au luat liber "  [pk]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[alcool] drum bun Aqai!

 

mik, ce figura esti cu muzeul si florile. 

era o expozitie anume ?

 

Mcoca, felicitari vitezomanilor  pe skiuri. unde mergeti ? ce de piste sunt in LES TROIS VALLÉES [fri]

 

zen - ul meu s- a dus azi. între teme teze dus copilul la inot dus copilul la fotbal făcut niște cumpărături luat copilul de la inot luat copilul de la fotbal  [smulgpar]

 

 

 

 

nu s- a trimis aseară s-ar azi l- am găsit pitit 

 

 

post-14977-0-78413400-1515524402_thumb.png

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da  [:D] , am mers la plimbare si la shoping cu Alexandra si am reusit si sa terminam puzzle-ul.  [:I] Am avut un puzzle de 1000piese intins pe masa din sufragerie, l-am lucrat mai mult noi decat Alex.  [fri]

Azi dimi m-am trezit tarziu, n-am auzit telefonul si cand am ajuns la serviciu am nimerit in plina criza.  [zirea]

Asa ca, buna dimineata, acum am reusit sa iau prima gura de cafea.

O zi buna sa aveti.  [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata si de la mine,

 

Noi suntem ingropati in teste si proiecte, refacut teme si alte termine. Sper sa ne mai eliberam in cateva zile, dupa aia vin notele si sedintele cu parintii, tineti mi pumnii.

 

Intrebare : voi cum va luati concediu la  servici ? cei cu vechime, la intelegere. La sot acum, nu mai au prioritate cei cu copii, ca sa poata  sa ia concediu cand e vacanta scolara, ca  sa nu ii defavorizeze pe cei care nu au copii [batcap] desi colegele astea ar putea sa ia oricand concediu, seful nu prea se baga, ca iese la pensie in curand si nu prea il intereseaza.

 

 

O zi frumooasa va doresc  [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...