Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

American coffee - facuta de italieni


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Noi in birou suntem doar 4, de obicei doar 3, asa ca suntem la mica intelegere. Eu am 11zile CO restante de anul trecut ptr ca n-am putut pleca .  [zirea]  

In restul firmei se fac programarile CO la inceputul anului si se predau la Resurse Umane si trebuie respectate. Cine vrea sa plece in CO isi iau bilete din timp si anunta. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi in birou suntem doar 4, de obicei doar 3, asa ca suntem la mica intelegere. Eu am 11zile CO restante de anul trecut ptr ca n-am putut pleca .  [zirea]  

In restul firmei se fac programarile CO la inceputul anului si se predau la Resurse Umane si trebuie respectate. Cine vrea sa plece in CO isi iau bilete din timp si anunta. 

 

Wow Vio ce strict e la voi.

Nu imi place :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata,

 

Va las o cafeluta cu lapte. [cit]

 

Din perlele copiilor ametiti de limbi straine

 

Ii zic fetei ieri : uite ce cizme murdare ai, si ea : ba nu, uite la cizmele " alu tine" [:D]

Cel mare la teza la franceza , loc sa scrie "une famille nombreuse", scrie " une famille numerique".

 

Si o melodie sa va mearga la suflet

 

https://m.youtube.com/watch?v=eiDiKwbGfIY

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimi va aduc cafea. La mine cică e frig, așa putin sub 0grC, si după ce ieri a plouat toată ziua, azi dimi a nins. Doar pe mașini e ceva alb, in rest nu s-a depus nimic. E prea ud. Eu-s la bucătărie. Ciorba de văcuță, cotlet de porc feliat la cuptor cu pireu de cartofi si tocăniță de ciuperci. Maine dimi am comanda de pancakes. Am mai gătit de-astea si nu le-au mâncat, sunt curioasă mâine ce-or face. Aseară a fost seara de filme, ne-am uitat la SW Trezirea forței. Hm, mai mult nostalgic, dar merita. Mi s-a părut ironic de trist ca l-au omorât pe Han Solo, când in realitate Leia a murit. Maine e ziua sora-mi si Alex si Iulia s-au certat. Tocmai ce ziceam ca e bine. Nu stiu cum va fi mâine , Iulia e foarte răutăcioasă in cazuri de-astea. A intrat pe instagram-ul lui Alex si a scris tot felul de răutăți pana am oprit-o eu. Of. Un week-end frumos va doresc.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Judoka,

 

Ed sheeran e și in topul meu. vai ce m- am ofticat ca nu am fost la concert, când a fost la mine in sat.

intre timp mi- a trecut. când am văzut biletele. pe 2018 are 4 concerte in De, toate sunt ausverkauft .

singurul ar fi Zürich 3 ore distanță / costa 345€  biletul . zic pas.

 

in schimb am fost acu in toamna la James blunt . Minunat. 

și mi- am luat bilet la Bonnie Taylor. vine in oraș la mine .

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 / duminica piticul are concurs de inot la 90 km. îl trimit cu o mama sâmbătă la 06:00 apoi pe seara ajung eu și înnoptăm amândoi cu tot clubul de inot la un hotel. revenim duminica seara . intre timp teze teze teze [smulgpar] si la muzica au. ba au și proba practica, un cântec de cântat la fluer. instrumentul obligatoriu de clasa. a 5-a

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...