Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

American coffee - facuta de italieni


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Bai, sunt verde de invidie, da verdeee. Ora 11 a batut, sotul unei colege vine cu copilul sa o ia pe colega sa o duca undeva. Ea habar nu avea, habar nu are ca merg la carnavalul de la Venezia. El a organizat toot, toot, a vorbit cu sefu etc.
Deci tipul asta e cel mai romantic tip pe care il cunosc eu. Intotdeauna face tot felul de chestii de genul

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da' sa va povestesc ce "romantism", auto-romantism pe mine.  [:D]

 

Aici ninge in dragi si cum aveam bilet la opera am stat la job pina la 7 si ceva apoi am plecat la spectacol. Excelent spectacol. Apoi, hai, puiule, acasa. Cu toata zapada si conducind prudent am ajuns la 100m de casa si apoi nu am mai putut avansa. Asa ca am lasat masina balta, mi-am intrat poseta si calculatorul in casa si am luat-o inapoi pe unde am venit. Am gasit un loc de parcat la 500 de m de casa, cam pe marginea drumului, dar asta este. Acum sunt treaza dupa ce am mers la meizul noptii prin zapada atita. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata ladies  [cit]

 

A inceput festivalul ? Ce fain trebuie sa fie 

 

Neagu Djuvara imi placea si mie mult, erudit, elegant, se tinea extraordinar de bine la 90 de ani.

 

Azi program de aranjat prin casa, maine avem turneu, [aerob] , ne sculam la sase, sa ne tineti pumnii  [:D]

 

Unde or fi celelalte fete Aqai, Lea, devoska, letitia, didi .....?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata ladies  [cit]

 

A inceput festivalul ? Ce fain trebuie sa fie 

 

Neagu Djuvara imi placea si mie mult, erudit, elegant, se tinea extraordinar de bine la 90 de ani.

 

Azi program de aranjat prin casa, maine avem turneu, [aerob] , ne sculam la sase, sa ne tineti pumnii  [:D]

 

Unde or fi celelalte fete Aqai, Lea, devoska, letitia, didi .....?

 

avea 101 ani.  [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si ... a pierdut Simona. Mi-a parut rau, a luptat bine in meciul asta. Nu prea mai sunt eu amatoare de tenis, dar acum chiar as fi vrut sa castige. Ar fi meritat.

 

Eu incep sa ma adun sa plec acasa. Trebuie sa ma opresc sa iau o cutie de bomboane si apoi spre casa. Azi mergem la o aniversare, Alex merge maine la alta. Am sunat-o si i-am spus ca nu merge maine daca nu-si face temele pana ajung eu acasa.  [fri] Mama rea ce sunt !   [ups]

 

Judoka bafta maine ! 

 

Ma mananca degetele sa mai comand niste carti.  [fri]  [zirea]  Ptiu ispita ! 

 

Pa voua. Un week-end frumos sa aveti !  [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare, salutare

 

Antmila, ma bucur de revenire  [flo2]

 

Mik, cum ești cu zăpada ?

 

Judoka, spor la găsit pian .

 

eu sunt iar in teste.  [smulgpar] . când se termina unele, încep altele .

copilul mic a adus 3+ la germana și 2+ la mathe. 

a luat cel mai mare punctaj la Etica:1-2. a dat cele mai bune exemple de împărțirea temelor in părți mici. Ma- sa sa trăiască  [alcool] !

 

culmea e ca la nota orală , care la nemți apare pe testul scris, are mai puțin . asta înseamnă ca nu știe peste semestru, învață doar înainte de teze. 

 

in alta ordine de idei , a fost la campionatul de sah, a câștigat 3/5 meciuri și a ieșit pe locul 4. 

ceilalti din echipa lui au pierdut . 

 

azi avem de la 12 turnier de fotbal , pan la 16 sunt pe plantație .  [bib]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...