Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

American coffee - facuta de italieni


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna dimineatza, Ladies, 

 

Sper ca toate sunt bune pe la voi. Judoka, felicitari pt concurs!

 

Noi in parametri, jobul nou merge ok, e f dinamic, am slabit 2 kg fara sa stiu :))) ceea ce e bine ca aveam oricum in target si ma chinuiam cu ele.

 

azi am febra musculara ca am reusit sa merg la sala sambata si duminica am facut un workout in basement. diseara cu putin nororc merg la yoga.

 

Alex a avut um mic accident la Jiu-jitsu, facem fizio si o pauza. Tudor s-a tuns scurt scurt soldateste (am avut o strangere de inimma cad the surfer dude look s-a dus ... era asa de aproape 3 ani si ma obisnuisem cu parul lui blond suvitat si lung. Arata atat de matur acum ...) si e fantastic de prins de programul de cadeti. in afara de orele de instructie principale, mai merge la tir si la echipa de debate. Petrece pe acolo 5 ore pe saptamana ...

 

miss B is vede in continuare de ale ei, s-a dus frigul cel mare asa ca mergem iar afara mai des. nu se mai vede atat de des cu prietenul ei Rolo (prietena mea lucreaza si ea din luna asta din nou si Rolo merge toata ziua la cafenea cu husbandul ei si vine acasa seara tarziu) si de aceea nasul ei e si mai lung ca de obicei.

 

insa intr-o zi a evadat din nou si ghiciti unde a mers ... la rolo.  

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello voua, la cafea. 

Mcoca  [flo2] La mine asa este la fiecare sfarsit de luna.

Aqai  [flo2]  imi place cand povestesti de baietii tai. 

 

Mie imi place sa citesc despre toti copiii vostrii. Mai fur idei ptr a mea.  [flo2]

 

Noi suntem foarte in corzi cu Alex in ultima vreme. Raspunde inapoi, e foarte obraznica, e foarte opinionated, ea stie tot si noi ne-am parasutat la varsta asta fara sa stim nimic.  [batcap]  [smulgpar]

Si nu taaaaace ! Eu imi dau ochii peste cap si plec si ea vine dupa mine si-i merge gura non-stop !  [fri] Si daca citeste ceva simte nevoia sa-mi citeasca si mie si-mi citeste cate o fraza la fiecare 15min.  [:D]  [zirea]  [:I]  [ph34r]

 

Aseara apare vecinul din fata: vecina ti-am platit gaz-ul.   [:-)))]  [batcap] A gasit factura la el in posta si nu s-a uitat la nume.  [fal] A trebuit sa-i dau banii omului, dar factura era scadenta in 14februarie si nu planuiam s-o platesc asa de repede, sa ma folosesc eu de banii aia nu ei.  Asa ca sunt leftera. [fri] Plus ca am comandat carti la libris ptr Alex, carti la elefant ptr mine si 2 puzzle-uri la emag.  [batcap]  [:I]  Sunt ceva de groaza. Pana la Pasti promit sa stau cuminte. Trebuie sa chem curierul la serviciu sa nu le vada sotul chiar pe toate ca-mi face capul calendar.  [fri]

Ma duc la treaba. Pa voua.  [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Haha Vio, eu am facut anul asta 90% din solduri pe internet, si am facut, si tot facul. Adevarul e ca Maya e in fundul gol, ca a crescut mult. La Eva saraca nu ii iau mai nimic :(, ca are totul de la sor-sa. Ii luai o jacheta azi si un pantalon. Atat pt ea ...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

coca, dana :) cumparatoreselor :)

 

pe mine ma disytreaza Alex a Danei, de la distanta asa, ca am si eu un individ care vorebeeeeeeesteeeee non stop. asta cand nu are nasul lung, mutritza in pamant si de "Deprimat" sau "bored". tot Alex il cheama :D

 

care acum ca e in recuperare fizica, s-a gandit sa isi largeasca portfoliul de activitati si s-a facut afacerist. m-a pus sa ii cumpar niste guma, ca cica la ei la scoala the teacher lets them eat no matter how much gum they want. si ca tre' sa dea inapoi ca si el a primit, ca mai vrea sa dea niste guma pe sushi ca sunt copii care au sushi des la scoala (???) si ca poate chiar sa vanda cate o patratica de guma cu 50 centi bucata.

 

m-a apucat si rasul, si n-am crezut in veci asa ceva, dar de curiozita ei-am luat guma 2 cartonase, 99 centi fiecare... ieri s-a dus cu ea la scoala

 

a aparut aseara mai rau ca al capone, I swear. cu mapa neagra, din care a scos cauetelul cu vanzarile minutios notate, 5$ incasati si 50C creante. m-am prapadit de ras. 

 

m-a pus sa ii mai cumpar o cutie de 50 de bucati de guma, ca afacerea e infloritoare ...

 

husbandul se uita la mine crucit cand ii povestesc... ca ce facem daca il prinde invatatoarea (sunt destul de sigura ca nu are voie, dar nu ma pot abtine, bad mom, e prea comica toata faza) Pai o sa avem ocazia sa ii tinem morala despre the risk of doing business ...

 

azi nu e zi de afaceri ca au patinaj obligatoriu !!! la scoala si nu vrem sa il lasam fiindac abia se misca de spate si ii e teama ca va cadea mult si se va lovi mai rau. asa ca sta acasa. ce regula stupida, obligatoriu auzi. ca si cum daca ar avea mana dreapta rupta, l-ar obliga sa scrie. in fine, si-a castigat o zi libera in care sa stea cu nasul lung acasa, meditand la lost business opportunities 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

coca, dana :) cumparatoreselor :)

 

pe mine ma disytreaza Alex a Danei, de la distanta asa, ca am si eu un individ care vorebeeeeeeesteeeee non stop. asta cand nu are nasul lung, mutritza in pamant si de "Deprimat" sau "bored". tot Alex il cheama :D

 

care acum ca e in recuperare fizica, s-a gandit sa isi largeasca portfoliul de activitati si s-a facut afacerist. m-a pus sa ii cumpar niste guma, ca cica la ei la scoala the teacher lets them eat no matter how much gum they want. si ca tre' sa dea inapoi ca si el a primit, ca mai vrea sa dea niste guma pe sushi ca sunt copii care au sushi des la scoala (???) si ca poate chiar sa vanda cate o patratica de guma cu 50 centi bucata.

 

m-a apucat si rasul, si n-am crezut in veci asa ceva, dar de curiozita ei-am luat guma 2 cartonase, 99 centi fiecare... ieri s-a dus cu ea la scoala

 

a aparut aseara mai rau ca al capone, I swear. cu mapa neagra, din care a scos cauetelul cu vanzarile minutios notate, 5$ incasati si 50C creante. m-am prapadit de ras. 

 

m-a pus sa ii mai cumpar o cutie de 50 de bucati de guma, ca afacerea e infloritoare ...

 

husbandul se uita la mine crucit cand ii povestesc... ca ce facem daca il prinde invatatoarea (sunt destul de sigura ca nu are voie, dar nu ma pot abtine, bad mom, e prea comica toata faza) Pai o sa avem ocazia sa ii tinem morala despre the risk of doing business ...

 

azi nu e zi de afaceri ca au patinaj obligatoriu !!! la scoala si nu vrem sa il lasam fiindac abia se misca de spate si ii e teama ca va cadea mult si se va lovi mai rau. asa ca sta acasa. ce regula stupida, obligatoriu auzi. ca si cum daca ar avea mana dreapta rupta, l-ar obliga sa scrie. in fine, si-a castigat o zi libera in care sa stea cu nasul lung acasa, meditand la lost business opportunities 

 

Pai vezi ?  [:D]  

Tare faza cu bisnisul !

 

Trebuie sa caut si eu acasa afisul facut de Alex prin care deschidea sala de sport la mine acasa !  [:-)))]  Colegele mele s-au inscris toate  [pk] si au zis ca sunt mama rea ca am ucis spiritul antreprenorial al copilului !  

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...