Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

American coffee - facuta de italieni


Recommended Posts

La multi ani copil mare de Ant!

Ce varsta frumoasa 20 de ani :).

 

Eu acasa cu fetele plina de leneee.

 

Trebuie sa ma duc cu lucru in Aruba. Cred ca o iau si pe Maya cu mine, sa facem calatoria de 10 ani.

 

Caro de Spania, frate-miu vrea sa vina la tine in zona la sf lui iunie. E ok atunci? Parca tu spuneai ca cel mai fain e in oct.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Coca...bine in Aruba!!!!!! Nu ma iei si pe mine?  [:)]  [:)]  [:)]

Multumesc de urari...chiar ca 20 e o virsta minunata...toate posibilitatile le ai la picioare!

 

 

Ant, vino :). Nimeni nu vrea sa vina :). In afara de Maya, care e copilul meu si ii place sa se plimbe.

Desi bucuria ii e umbrita ca trebuie sa lipseasca o sapt de la scoala, si ca ce o sa zica inv. I-am zis ca ii spunem ca merge la stagiu de engleza :)))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ladies, sa stiti ca va citesc cu drag pe fiecare in parte, si ma bucur impreuna cu voi sau ma intristez alaturi de voi. 

 

De scris, nu scriu, ca nu stiu ce... Realitatea noastra e ciudata in momentul asta. Nu mult mai rea sau mai buna ca a voastra, dar altfel. Sper sa ne revenim. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ant, La multi ani baiatului! Sa fie fericit si voi alaturi de el!   [flo]  [grup]

Coca, Aruba... vin si eu!   [recevere]

Judoka, cum ai cazut? Sper ca esti ok. Sanatate multa!   [pup]

Caro, daca vrei si iti face bine, scrie despre 'realitatea' voastra. Tot intr-o realitate ciudata am fost si eu o  vreme. Inca mai sunt cu un picior in ea. Pare ca nu are iesire, dar nu-i asa.   [grup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello, ladies

 

Sunt mai bine, m am urcat ca desteapta sa aranjez jaluzeaua(asa se scrie ?) sus la geam si mi a alunecat piciorul, am dat cu pieptul si coastele rau de spatarul scaunului, care e din lemn [fri] ,aveam si viteza. Nu faceti ca mine. [alcool]  Asa ca azi las naibii treburile prin casa si ma duc prin magazine.

 

Devoska, [flo2]  sper ca a ti terminat cu despachetatul.

 

Caro, imi plac postarile tale, despre fete si plaja si reteta, sa treaca perioada ciudata.

 

Mik, in ce zona stati voi ? Citeam ca si prin Paris au fost probleme din cauza ninsorii. Si la noi e ger, dar nu a nins decat putin, nu e nimic blocat.

 

Mai e putin si vine week end ul   [il] 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...