Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

American coffee - facuta de italieni


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Baietii mei sunt la sport si eu ma dau pe net.

 

Didi, la ce materii te duci ? Unde au note mai slabe ? sau numai cu dirigintele ? La cel mare nu mergem ca are 1 si 2 la mate, chimie, fizica [:D] . Clasa 5 a luat media pana la urma patru la engleza, dar barbatul cica sa nu luam termin cu ea, ca e ciudata si nu ai cu cine discuta  [fri] , ma duc sigur la diriginte.

 

Cu lipsitul de la scoala, cred ca depinde de land si de scoala, dar am citit si de amenzi de 200 de euro. Pe de alta parte la scoala stiu doua cazuri, care au luat o saptamana de craciun vacanta, dar ele au rude in china, brazilia.  Cred ca si,la granita pot sa te intrebe de sanatate in timpul scolii, ce faci ? Te risti ? 

 

Coca, colega ta parca fusese la Venetia ? A povestit ceva ?

 

Caro,  [flo2] pe mine ma oftica asta cu dieta : nu pot sa ma disciplinez, dupa fiecare nastere am reusit treptat sa revin la greutate, nu stiu ce m a dat peste cap  [fri] ? Varsta ? Am avut la un moment dat si un heliobacter, pana am depistat, am tot rontait. [alcool]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ant, bafta la interventie si recuperare usoara. 

 

Dana, are Alex o imaginatie !  [:)] Poti sa-i pui "Chicken Run" si Pocahontas. :) 

 

La mine iar a nins azi-noapte, noroc ca nu mult. Macar e frumos tare si toate animalele care trec prin curte si gradina lasa urme. 

 

O zi superba de Valentine ! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ant, bafta la interventie si recuperare usoara. 

 

Dana, are Alex o imaginatie !  [:)] Poti sa-i pui "Chicken Run" si Pocahontas. :) 

 

La mine iar a nins azi-noapte, noroc ca nu mult. Macar e frumos tare si toate animalele care trec prin curte si gradina lasa urme. 

 

O zi superba de Valentine ! 

 

Fii serioasa.  Ne uitam la https://programtv.ele.ro/Filme/Diva/Dragoste-la-Paris_--e19966336.html

[fri]  [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...