Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

American coffee - facuta de italieni


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Neata ladies,

 

la a doua cafea.

 

Si eu ca Devo, indiferent de ce perioada am sau la ce ma gandesc dupa cosmar se intampla cate ceva neplacut.

 

Pt fetele din franta : vacanta placuta  [flo2]

 

Deci eu ma pot incuscri si cu caro, mik, devo,  [il] glumesc .

 

o zi frumoasa cu soare va doresc  [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Judoka, e pe sfarsite :(((. 

Vacanta asta e acoperita de ai mei, asa ca eu mi-am luat numai 2 zile.

Din pacate e destul de frig afara asa ca fac activitati de interior. Maya face matematica la greu cu tata in fiecare zi si citeste. In rest joaca cu sor'sa cu lego. Le-am limitat drastic accesul la ecrane si asa de bine e.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu in sfirsit la servici dupa 5 zile de stat acasa. Sint Ok dupa interventie...inca am restrictiii (nu am voie sa fac efort, sa ridic greutate, etc)...am suportat interventia bine insa am avut probleme cu inima la trezirea din anstezie. Le-a luat mai mult timp (6 ore +) sa ma stabilizeze la 15 minute dupa ce m-am trezit decit am stat in operatie. Am avut o reactie rara la anestezie si s-au panicat nitel dar m-au reparat!

 

Cel mic trebuie sa mearga in spring break cu niste amici dar s-a anulat asa ca m-am hotarit sa plec eu cu el (m-am "sacrificat")...asa ca prima saptamina din aprilie o petrec cu cel mare in Chicago la culturalizare si a doua saptamina plec in Florida la leneveala (vorba vine ca tot voi lucra dar "remote" si in "off-hours").  Anul aceasta este anul in care mi-am luat cele mai multe zile de vacanta (tot aveam in "banca" o groaza de zile). 

 

Mai muncesc nitel si revin.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...