Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

American coffee - facuta de italieni


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Judoka, mi-a placut ff mult podul pruncului tau. Frumos proiect.

 

 

Dankeschön  [flo2]

 

Si eu raportez temp de - 10 grade, dar fara zapada.

 

De doua zile nu prea sunt in forma, seara frisoane si dureri de cap, azi am stat mai mult intinsa ca ma ia ameteala [fri] , deci planuri nu avem, sa treaca gerul si virusii si mai vedem. M am mai uitat putin si pe destinatii de vacanta, optiuni ar fi Italia, Franta, Grecia ( in grecia nu am fost niciodata).

 

Coca, ce bine ca aveti ajutorul bunicilor si ca a fost o vacanta productiva

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Soare si frumos (inca) la mine...ne pregatim pentru Nor'easter care soseste vineri. 

Azi m-a dus sotul cu masina la servici...mai aveam putin si atipeam pe scaunul din fata...cald, bine, jacheta pufoasa, soarele batea in geamuri...cafeaua aromata. Am ajuns la servici total relaxata si gata pentru un pui de somn. HA!!!

 

Am fost la coafor duminica sa imi decolorez radacinile...aproape am plecat de acolo cu par albastru (not by design)...Tanti a uitat toner la mine in par cam mult si a absorbit absolut toata vopseaua. Am mai dura inca 2 ore sa imi repare culoarea si inca nu sint unde ar trebui sa fiu. Of! Am asa niste tonuri albastrii in par care nu prea ma avantajeaza...macar daca erau mov, eram mai multumita. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Judoka, da, sa stii ca avem noroc de bunici care se implica. Ai mei vin de de cand era Maya mica vacanta asta din februarie sa stea cu ele, si apoi le iau si vara. Vara stateau si la socrii. acum socru-meu vrea sa le tina si el macar o sapt, chiar daca e singur .... Socrii le aduceau din ro in aug si ramaneau atunci.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...