Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

American coffee - facuta de italieni


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna dimineata, va aduc cafeaua  [cit] .

Ce mai faceti, petreceti azi ? Eu am petrecut ieri, in avans si surpriza cu colegele de la serviciu. Doar doamnele, dar a fost fain, coafuri extravagante [batcap]  [fri]

Azi pizza la slujba.  

 

Eu, dupa indelungate cautari, am gasit un site de unde am imprumutat ptr citit Aspire to the heavens - George Washington - Mary Higgins Clark. N-aveam eu asteptari prea mari de la autoare, dar cartea e grozava, asa tandra si induiosatoare. Mai am vreo 30pag si o termin si trebuie s-o returnez  [:-)))] , cica mi-au imprumutat-o ptr 14zile. Foarte mult mi-a placut. Mik   [flo2]  [flo2]

 

La mine vine primavara. Va urez o zi foarte frumoasa !  [flor]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna Dimineatza Ladies,

 

Am vreut sa marchez ziua cu voi, dar cumva "la multi ani" nu mai oare ceva potrivit pentru zia femeii, ca urare

 

asa ca sunt descumpanita :) si crosetez o urare (sper sa imi iasa) mai aproape de ceea ce cred eu despre ce si cum ar trebui sa fiue ziua femeii.

 

sa fiti mereu voi insiva, sa va imbogatiti mereu spiritual si mental (si portmoneistic, de ce nu, dar mereu ma minunez cum mananca unele doamne pe aici carti pe paine), sa nu va dati niciodata inapoi doar pentru ca sunteti femei, si mai ales sa fiti mereu constiente de cat de "fenomenale" (sa ma raportez si la topicul nanei) sunteti. si sa fiti mandre de femeile din viatza voastra si de  inspiratia pe care o aduc

 

asa. si felicitari lui Antmil. Nu ca dl viitor student nu ar merita felicitat, dar azi o sa recunoastem munca mamei din spatele reusitei copilului.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Un 8 martie fericit ! Sa fiti iubite si rasfatate si sa uitati pt o zi de griji, treburi si alte minuni din astea.

 

[flirty]  [fluturas]  [fluturas]

 

Ce frumos cand cresc copiii si incep sa aiba drumul lor. Ai mei habar nu au ce vor sa faca, bine, in afara de fii mea care o sa aiba doua joburi si doua extra ca profesoara de pian si antrenoare  [:-)))]

 

Dupa masa avem teatru de papusi, merge toata clasa, voluntariez pt ei  [il]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello,

 

Va spuneam ca sunt obosita, hahaha, juma de ora mai tarziu mi s-a facut rau :). Nimic grav, doar enervant, dar care mi-a adus o dupa amiaza libera :)).

 

Am avut un week end cu soare. F fain a fost.

 

Joi am avut un curs de comunicare unde ne filmau si apoi vedeam filmu. M-am speriat cand m-am vazut. Nu m-am recunosct. asa ca m-am urcat pe cantar si biim +6 :((( de la Craciun. Prin urmare regim strict acum :(((.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Coca bine ca esti bine !  [flo2]

Sapt trecuta am avut si eu o zi in care doar as fi zacut, la un mom dat chiar intrasem la idei.  [fri]  

Eu am avut un week-end muncitoresc. Am smotruit toata casa, am mutat din loc tot ce am putut muta de una singura, am aspirat, spalat, sters pervaze. Am pus-o pe Alexandra sa stearga praful peste tot, l-a sters ea, nu perfect, dar am tacut si i-am multumit.  [flo2]  Am spalat 4 masini de haine pe care le-am si calcat. Plus verificat lectii, ptr ca joi seara la ora 21.00 am descoperit ca Alex nu-si facuse tema la stiinte, asa ca acum a calcat pe bec si sunt gramada pe ea o vreme. Drept urmare azi dimi am venit la serviciu cu taxi-ul ca nu m-am putut trezi.  [biz]

Dar, intr-o nota pozitiva, mi-am luat inca o poseta, foarte faina, sunt incantata de ea. Cum eram inprimavara trecut cu pantofii, acum sunt cu posetele. Mi-am luat o poseta albastra si vineri una neagra, nu foarte mica. La magazin eram eu si o doamna mai in varsta, foarte stilata. Am cumparat aceeasi poseta: eu neagra si ea rosie.  [:D]

La mine e primavara, sunt 14grC si max este de 18grC azi.  [fal]  [ventilator]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Wow ce harnica ai fost Vio.

 

Eu sambata am facut pomana pt bunicul sotului si asta mi-a luat 3/4 din zi. Apoi am dormit :)

Azi trebuie sa spal macar 2 masini :(((.

 

Am facut curat la prosoape.lengerii/fete de masa. 3 cutii mari am scos si acum am o ordine de zile mari in dulap :). Mai am de facut la mine in dulap dar tot amaan.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...