Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

American coffee - facuta de italieni


Recommended Posts

Mik, exact asa fac cu ea. Cateadata da roade, altadata tipa la noi de numa. Eu am trecut f usor prin adolescenta, nu am fost deloc rebela.

 

In alta ordine de idei, sunt f mandra de Maya. A terminat trimestrul 2 aproape numai cu FB si excelent (a avut 2 de B), din 24 de evaluari. 

In trim 1 a avut 4 de B si la 3 s-a dus la marire :)), asa ca a ramas cu 1B. Si pt sem 2 vrea la marire :)))).

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Coca, felicitari pt rezultate, Maya e fata cea mare ?

 

Mai sunt si alti invatatori care tipa, dar ea se pare ca exagereaza, daca nu era w up nu aveam de unde sa stiu ca problema este asa grava. Unii copii sunt la after school, unii nu. Ma vad tot timpul cu,aceleasi 3-4 mamici cand o iau de la scoala,in rest nu prea discut in afara scolii. Sunt tot timpul cam aceeasi 4-5 baieti care creeaza probleme, de ce din cauza lor colegii care vor sa invete in clasa si sa se concentreze sa nu,fie lasati  [fri]

 

Imi plac si pantofii, f frumosi si important este sa fie comozi. Cu mancarea, noi am bagat salate multe si ieri am facut un piure de cartofi. Dar vine week end ul prelungit .... [batcap]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da Judoka, e in clasa a 3-a.

Si la Maya in clasa tot asa, sunt cativa problema, cativa excelenti. Ce sa mai, mixitate in toata regula :).

 

Eu azi de dimineata si maine dimineata lucrez de acasa, desi ar fi trebuit sa fiu libera.. Am enorm de mult, ca am un proiect in plusde la o colega ce a plecat in concediu de maternitate. Saptamana viit lucre 2 zile si cea de dupa sunt in vacanta.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bravo, Maya.

Dana, imi plac pantofii tai !

 

La noi e calm acasa, nu mai fac cinema, au crescut si au devenit rezonabil. Afara doar ca-mi povestesc mie orori la masa :) gen filme, laboratorul de biologie cu disectie de broscutza, etc.... Pina nu ma vad ei alba la fata nu se lasa. 

(ma fac alba si daca vad o pisica moarta pe marginea drumului). 

 

Mai trec eu pe la voi.  [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dana, imi plac foarte mult pantofii, sa-i poti cu placere!

Coca, felicitari Mayei! Ambitioasa, sa se duca la mariri! Bravo ei! Si tie  [flo2]  si spor la treaba, sa-ti mearga usor!

Judoka, fii-mea face sport, voluntariaza si la Crucea rosie, face extra-scoala curs de romana, nu are timp liber prea mult. Dar e varsta, ar iesi si ea cu cei de varsta ei, nu doar cu nasul in carte. Nu avem rude aici si absolut toate cunostintele au baieti, toti mult mai mici.  Poate daca nu era singura la parinti nu era asa rau. Dar atat am simtit, atat am facut, un singur copil.

Brrr, Mik, si fii-mea a facut un curs de disectie. Cel mai naspa a fost sobolanul  [smulgpar]  

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Devo, [flo2]  atunci o sa se intample cand o sa se astepte mai putin. Eu nu prea socializez pe aici, de cand ne am mutat, mai un e mail, un forum. Uneori imi lipseste, dar asta e.....

 

Cu serviciul : cand nu ai nu e bine, cand ai ,iar esti stresat, (si asa e rau si asa nu e bine [alcool]  ) norocosi cei care se duc de placere la munca.

 

Maine ne facem un mini plan pt week end ul prelungit.

 

De shopping, nu vorbesc......pe mine ma oboseste, casc gura doar pe la decoratiuni sau plante am rabdare.  [il]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata. Subt foarte obosita, e deja un leitmotiv asta. M-am trezit, am făcut ceva ordine prin bucătărie ,mi-am făcut un ness si am pregătit carne de pui ptr grătar mai târziu. Când m-am uitat la ceas era 7,50. Vai de mine !  [fri]

Aseara am ieșit cu Alex si soră-mea si Iulia, au început iar festivitățile prin oraș, e vara doar, si am ajuns acasa după 23,00. 

Azi facem un grătar la maică-mea. Maine e ziua ei si noi suntem toți la serviciu. Am făcut si un tiramisu, soră-mea a preg o negresa, fratele meu nu știu ce aduce, dar sigur vom avea multa mâncare. 

E foarte cald la mine. 28grC in miezul zilei. Nu-mi aduc aminte sa mai fii avut un mai chiar atât de călduros. 

De 1mai plănuiesc sa nu ma dau jos din pat toată ziua. Am zis.  [il]

Acum aștept sa se deschidă magazinele la mall ca aseară i-am rupt ochelarii lui Alex. Cred ca erau deja slăbiți ca altfel nu-mi explic. Oricum, nu stăteam in loc de cheltuiala asta.  [smulgpar] Mai ales ca la mall au niste preturi de leșini.  [alcool]

O duminica faina va doresc.  [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...