Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

American coffee - facuta de italieni


Recommended Posts

[cit]  [cit] ,

 

Mi-am facut un ness, dar cred ca mai merge unul, m-am sculat devreme din lipsa de somn. Ai mei inca dorm.  [:D] 

 

Dana, ce fain ca puteti sa petreceti familia largita si ca aveti optiuni de iesit in oras. 

 

Zilele astea avem program de voie, doar marti am rezervat la o hala cu activitati la interior [hop]  [aerob] ,  cica se anunta vreme urâtă marți.

 

 

o duminica cât mai frumoasa  [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ladies, bine v-am regasit! Nu v-am abandonat, nu v-am uitat, dar viata a venit peste mine.

 

Bref, m-am reintors in Romania si m-am reintegrat in viata corporatista si, guess what? ma simt f bine! Ne-a fost f dor de Romania, de verdeata si de oameni.

 

Ieri am fost in Herastrau si ne-am simtit in paradis. Era atat de frumos! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Caro, me too, nu m-am gandit la asta. Pareati asa integrati si o.k. acolo, fetele sunt bine ?

 

Monica parca n a mai scris de mult si nici fetele de peste balta. 

 

La mine in ograda nimic nu merge, nici teste, interviuri, cautari. Am obosit si imi vine sa las totul balta. Nu stiu de ce nu se deblocheaza nimic.  [fri]

 

O seara frumoasa si un 1 mai muncitoresc  [pk]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

`Carolinah,  [:)]  [flo2]  [flo2]  [flo2]

(chiar m-am gindit zilele trecute ca n-ai mai scris de mult tare, nici Carolyne de altfel). 

 

Eu am citeva zile libere la care se adauga tot soiul de probleme si incidente, citeodata imi vine sa o iau pe cimpii, dar imi trece repede. Cind s-or termina toate am sa va scriu mai pe larg.

Sa va mai spun ca relativizez totul : mi-a luat copila note mici, nu e nici o problema, cel mijlociu e impretinent, sanatate buna, etc.... S-ar spune ca de atita stres am ajuns sa am reactii inversate. 

 

Aici e o vreme de aprilie : cind rece, cind ploaie, cind soare. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara,

 

Fusei la sedinta. Chestiunea cu tipatul, nu s-a discutat, au ramas reprezentantii clasei dupa. Mai bine asa. In rest, sunt multumita, clasa e o.k. , fata nu are probleme, e printre cei buni in clasa  [:)] , o sa aiba tot felul de activitati in perioada urmatoare.

 

Cam atat.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Caro, m-ai dat pe spate! Wow, wow, ce zic fetele? Ma bucur ca sunteti bine!

 

Judoka, felicitari!

 

Noi am avut un week end ff plin. Luni a facut Eva 5 ani. Am sarbatorit-o toata ziua, eu si cu taica-su intr-un parc de distractii, iat seara am avut nasii, mosii si cumetrii, cu copiii din dotare. Asa de fericita a fost, nu va spun. Ieri, am avut chef cu copiii de la scoala, 8 fetite. Iarasi in extaz. Azi am fost ruupte si am dormit pana la 12 :))).

 

31490588_10155296928210927_3261621894276

 

 

31723368_10155298065660927_3645503949479

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...