Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Te voi dori mai putin


Recommended Posts

Din punctul meu de vedere (strict opinia mea)...poza in care cei doi sint pe plaja si ea e in genunchi cu mina lui pusa drept in gitul ei nu ma chiar atrage nici pe mine.

 

Sigur, dupa cum se vede in presa, cei doi au o relatie frumoasa si se respecta reciproc insa poza e aiurea rau...cine i-a pus sa stea asa nu a avut multa minte.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 30
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

E destul de clar , " n-am sa te mai doresc " , suna ca o pedeapsa .

Te ingrasi , nu te mai doresc , se poate extrapola si altor situatii . Ca ala de te lasa cand ai pus cateva kile , te lasa si daca esti bolnava , sau iti cade parul , sau nu mai ai job , etc.

Cum functioneaza un astfel de creier  , o iubEsc dar nu o doresc pentru ca .. 

 nu stiu , este o sincopa undeva.

 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

E destul de clar , " n-am sa te mai doresc " , suna ca o pedeapsa .

 

Exista oameni care au foarte bine definita ideea de corp atragator. Unii n-ar putea face nimic fara o pereche de sani mari in fata, altii fara par blond sau cu picioare neepilate. Sunt lucruri cu care ne nastem ori pe care le dobandim dar nu cred ca putem modifica prea multe la nivel de logica ori vointa [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Carolinah my sister... de aseara (dupa ce mi-au trecut anume palpitatii, phew!!!) ma gandesc la intrebarea ta si la replica domnului din exemplu.

 

parerea mea e ca in general nu ai cum sa exerciti pretentii asupra partenerului fara sa iti asumi riscul sa "pretentezi" in eter.

 

despre schimbari fizice, mai cred ca nu se intampla peste noapte. si asa ca exista posibilitatea unor:

 

- "check-in points"  (gen honey, i noticed lately that ... si de acolo se deschide fie posibilitatea la dialog schimbare, adaptare, fie la farfurii in cap)

 

 - sau posibilitatea adaptarii treptate si befeore you know it you're there si nu mai conteaza ca te-ai obisnuit asa

 

- sau iti dai seama ca nu asta vroiai, asteptai de la partener (comuna sau unilaterala realizare)

 

dar intrebarea ta e valida si nelinistitoare. nu cred ca ar fi o situatie in care sa iti doresti sa te trezesti (oricine, I mean)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...