Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ce parere aveti despre femeile care nu vor sa aiba copii?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 63
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Cei mai activi membri în acest subiect

In fine ... vad ca sa cam deviat mult de la subiectul propiu zis si eu am ideile si fixatiile mele( nu vreau sa devin una din acriturile forumului si nici sa intru in polemici cu nimeni) am vrut doar pareri si daca cunoasteti cazuri cau au regretat peste niste ani ca nu au facut un copil ...

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

In fine ... vad ca sa cam deviat mult de la subiectul propiu zis si eu am ideile si fixatiile mele( nu vreau sa devin una din acriturile forumului) am vrut doar pareri si daca cunoasteti cazuri cau au regretat peste niste ani ca nu au facut un copil ... 

Da, eu cunosc. Acum face terapie pentru a putea sa-si accepte deciziile pe care le-a luat la un moment dat.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Sa imi pedepsedc parintii dc? Daca fac un copil nu ei imi vor baga in desaga sau se vor chinui cu copilul... ei nu au niciun efect asupra mea ca sa ii pedepsesc, pana la urma eu duc sarcina eu am grija de copil ... nu vad cum sa ii pedepsesc in luarea deciziei  de a avea sau nu un copil ...

O faci la nivel subconstient. Ii pedepsesti netransmitandu-le genele mai departe:

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...