Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Pinguinii si vara indiana


Recommended Posts

  • Răspunsuri 798
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

 

Aoleu, gata se separa? :( Sper totusi ca nu... ca se va gasi o solutie (pasnica) Nu-mi place, caci s-ar crea un precedent... imi dau seama ca ar insemna pt noi lucrul asta si ce miscari ar incepe :( Desi, precedente au fost, Kosovo, Crimeea....

 

Opozitia nu e de acord, guvernul spaniol cred ca va interveni in forța. Sper sa stea cuminți pana marți sa îl văd înapoi acasa :(. Sincer, in clipa asta puțin îmi pasa de separare sau nu...doar sa nu fie război civil pana îmi văd bărbatul înapoi... 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Aoleu, gata se separa? :( Sper totusi ca nu... ca se va gasi o solutie (pasnica) Nu-mi place, caci s-ar crea un precedent... imi dau seama ca ar insemna pt noi lucrul asta si ce miscari ar incepe :( Desi, precedente au fost, Kosovo, Crimeea....

 

Nu au fost precedente in Europa occidentala 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu au fost precedente in Europa occidentala 

Pai nu, in Europa de vest, nu... Insa in Est au inchis ochii la multe magarii... exemplele Kosovo (unde s-au facut presiuni asupra sarbilor sa ii lase independenti pe kosovari ca e dreptul lor) si Crimeea, unde, ma rog, au actionat rusii de capul lor, au cam luat-o cu forta.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...