Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Pinguinii si vara indiana


Recommended Posts

  • Răspunsuri 798
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

 

Mihaela, bafta mamei tale sa ajunga cat mai repede acasa, insa din cate inteleg in Cluj bate foarte tare vantul. sa nu cumva sa devieze si acel zbor...poate ar fi mai bine, daca i se ofera cazare in Bucuresti (din cate stiu sunt obligati s-o faca), sa accepte.

 

Da, deocamdată nu știu nimic, avionul a aterizat de 55 de minute și ea nu a dat niciun semn...sunt ca pe ace. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Miha, țin pumnii să se rezolve cu bine! Rămâne în Cluj în seara asta? Cred că e destul de obosită, după atâtea peripeții.

 

A zis ca vede când ajunge acolo. O așteaptă o verișoara cu soțul cu mașina, planul era sa meargă acasa la Zalău când ajungea, sa o ducă ei. Probabil ca nu va vrea el sa conducă asa târziu. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Seara buna! 

 

Ce liniște pe aici...

 

Mama a ajuns cu bine la Cluj și acasa, după 12 noaptea. A dus-o băiatul verișoarei ei care a așteptat-o la aeroport. A ajuns acasa după 30 de ore in care a dormit vreo 4-5 in avionul NY-München. A fost tare drăguț ca s-a oferit sa o ducă, ii era mai ușor așa mamei. 

 

Bărbatul se plimba prin Gaudi și îmi trimite poze sa îmi reamintesc când ne plimbam împreuna pe acolo cu o gagalice de doi ani și una mai mare, de 9 :). Mi-a trimis o poza și cu Sagrada Familia, tot neterminata :)). 

 

Strang puțin prin Bucătărie și ma așez la un film. 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,

 

Sunt franta, dupa o zi lunga de sarbatorit Halloween la scoala, cu elevii si cu colegii, apoi seara la trick or treat cu baiatul. A fost primul an cand a mers, era foarte surescitat. A strans o gramada de dulciuri, a trebuit sa i le rationalizez...

 

O poza de la scoala  cu nastrusnicul meu costumat. Scuze pt calitate, facuta cu telefonul.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata neata

 

maaaai, s-a facut frig! 3 grade de dimineata. ma uitam ca mai sunt 9 saptamani din anul asta. va jur ca habaaaaar n-am când a trecut, incredibil....

 

Mihaela, ma bucur ca a ajuns ok mama ta acasa. ce de aventuri! dar a si fost vreme rea, a avut ghinion mare. a ajuns ieri Ovidiu acasa? sau azi vine.

 

Fleur, astept sa vad poze cu costumatul ;)

 

ma duc la munca... ca in afara de noi nu mai munceste nimeni prin Europa azi :)

 

zi buna tuturor!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...