Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pinguinii si vara indiana


Recommended Posts

  • Răspunsuri 798
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Miha, noi exact La Manga am stat. Cazarea a fost la un Club de Golf si tenis. A fost ff frumos apartamentul si locul si terenurile de tenis. Avea si o plaja privata care era asa mai "secluded" si aia mi-a placut. Insa plaja publica nu mi-a placut :))) Multe blocuri.

Madame Rox, sunt sclifosita la plaje, stiu. Eu nu vreau decat din alea salbatice, fara oameni, si apa cristal...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cuptor electric,clar.Poti face minuni cu el in special la friptura...(zic io care-l folosesc odata pe an..maxim de doua ori)..........restul se ocupa barbatu`.

Necesar circuit separat cu siguranta separata.

La fel si pentru masina de spalat vase.Eu am separat cuptor si hota,,separat frigider(o namila cu doua usi) si separat pentru masina de spalat vase.

 

Pusei acu` vreo 300 de bulbi de lalele.....maica mea ce mi-o fi trebuit ,dar ador florile care fac contrast minunat cu verdele gazonului.Plus ca gradinaritul ma relaxeaza.Pacat ca spre final am tras o coada de lopata peste stopul de la masina lui barbatu-meu care parcheaza de parca numai el are dreptul...peste tot.Nu s-a spart asa ca nu-i spun.

 

Acu` cei doi fac teme...fiica-mea n-are chef dar asta e si barbatu` se gonfleaza....il aud pufnind..cred si eu ar prefera o bere si meci dar....soarta si destinul.

 

Fiica-mea s-a apucat sa scrie o poveste...pe care vrea sa-l faca scenariu de film...."faraonul Perdelos si amuleta blestemata"...actiunea e interesanta..... [:-)))]

 

Vad ca vb de vacante...anul asta am tot fost plecati e prima luna cand stam cuminti......probabil vom merge la ski de ziua sotului meu.

 

Revin tre` sa termin temele...... [flo2] [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Miha, noi exact La Manga am stat. Cazarea a fost la un Club de Golf si tenis. A fost ff frumos apartamentul si locul si terenurile de tenis. Avea si o plaja privata care era asa mai "secluded" si aia mi-a placut. Insa plaja publica nu mi-a placut :))) Multe blocuri. Madame Rox, sunt sclifosita la plaje, stiu. Eu nu vreau decat din alea salbatice, fara oameni, si apa cristal...

 

aaaa pai stai ca de-alea la Benidorm sau Torremolinos nu-s :)))))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bună seara, doamnelor!

 

Nu știu nimic despre plajele din Spania și nu știu nimic despre Sirius Black (am văzut cred un singur episod din Harry Potter). La cuptor votez pentru gaze (am electric la mama, dar mie tot cel pe gaze îmi place, știu sunt old fashioned :)).

 

Am fost puțin la plimbare și acum gătesc, că nu avem nimic de mâncare.

 

Miha, ce bine că s-a întors soțul tău fără alte peripeții... Am citit de întâmplarea cu portofelul, dar eram pe câmpiile patriei în delegație și n-am mai apucat să comentez.

 

Mai trec mai târziu, am oalele pe foc.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Apropo de al meu și furtul portofelului. Obișnuim și noi sa lăsam actele și o parte din carduri in seif in camera hotelului. Hotelul unde locuia el nu avea seif in camera :(. Era un Ibis. Acuma nu știu dacă el ar fi lăsat in condițiile date, coborâse in restaurantul hotelului sa mănânce. Nu ieșise in oraș. 

 

A reclamat la asigurări și va primi despăgubire. Pt ca nu a fost neglijența, haina era lângă el, a fugit după hoațe încercând sa le prindă. 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...