Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pinguinii si vara indiana


Recommended Posts

Fleur contul ala a fost facut in 2015 sa vad daca functioneaza un program de ascundere a ip-ului.Se pare ca functiona dar nu suficient de bine.Apoi m-am logat de pe un calculator pe care ramasese ala.

Si m-am conectat.

Nu-l inchisese nimeni pe ala.

Pe asta de acum nu puteam intra asa ca am cerut voie sa-l folosesc,mentionand..nu spun cui,ca vreau doar sa va salut ca imi era dor dupa 1 an si jumatate.

 

Acum ca s-a rezolvat cu asta probabil sirius va fi inchis.Dar nu am ascuns informatii.Sincera sa fiu imi inchipuiam ca va veti da seama foarte usor...sau oare unde stilul meu nu mai e acelasi.....cred ca tu spuneai anul trecut cand am zis eu ca vreau la casa ca nu te indoiesti ca voi izbuti sa-mi realizez visul....chiar am izbutit si e minunat!Am gazon si flori si aer curat si o gradina mare...inca mai am rosii produse in gradina mea....

O sa incerc acasa sa-l scot pe taz din avatar nu ma mai reprezinta!Poate doar ce scrie pe poza...

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 798
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

 

Miha, un articol despre Kiruna pe BBC :). Viviana, noi vrem să mergem la un concert Phoenix în club Phoenix în Constanța, pe 25 luna asta. M-a sunat prietena mea aseară să-mi spună, să vedem dacă face rost de bilete.

 

Am pus de curând un articol despre Kiruna :)), nu l-a observat nimeni :). 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

S

 

Hm, nu știu la ce ar fi nevoie de programe de ascundere a IP-ului și mai ales să îți faci un alt utilizator pe acest forum testând ascunderea IP-ului. Just wondering, nu mă bagați în seamă.

Ma plictiseam [:)]  testam si eu diverse.....eram curioasa cum functioneaza un astfel de program.

 

Corina....Eva e in cl.II-a.......are foarte mult de invatat avem si extra in fiecare zi..doar vinerea nu avem activitati si in general plecam in miniexcursii.S-a inaltat mult si a slabit......ma uit la ea si vad ca e domnisoara......sunt fericita si ii multumesc lui D-zeu in fiecare zi ca mi-a dat asa un copil.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am citit asta pe FB.  [:-)))]  [:-)))]

"Planul P”

Să zicem că ești un cetățean în vârstă și nu mai poți să te îngrijești singur, iar guvernul zice că nu mai există nici un loc disponibil la azil pentru tine. Deci, ce te faci? Optezi pentru „Planul P de Îngrijire Medicală”.
Acest plan oferă fiecărei persoane de peste 75 de ani un pistol (Planul P) și un cartuș. Primești autorizație să împuști un politician inutil. Acest lucru înseamnă că, pentru tot restul vieții, vei merge la o închisoare, unde vei primi trei mese pe zi, o locuință, încălzire centrală și aer condiționat, televiziune prin cablu, bibliotecă și toată îngrijirea medicală de care ai nevoie.
Ai nevoie de o nouă dantură? Nici o problemă.
Ochelari noi? S-a rezolvat.
Îți trebuie o proteză auditivă, proteză de șold, de genunchi, transplant de rinichi, de plămâni, de inimă, sau operație de schimbare de sex? Totul este decontat.
Ca bonus suplimentar, copiii pot veni să te viziteze cel puțin la fel de des ca în prezent!
Și cine plătește toate acestea? Același guvern, care tocmai ți-a spus că nu-și permite să te trimită într-un azil de bătrâni.
Și în același timp ai scăpat țara de un politician inutil.
În plus, fiind un deținut, nu vei mai plăti impozite! Nu-i așa că avem o țară mișto?
Întrucât ți-am rezolvat problema planificării vieții de persoană în vârstă, distrează-te restul săptămânii. 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...