Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pinguinii si vara indiana


Recommended Posts

  • Răspunsuri 798
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Gata relashul! Am fost și la film, 4 persoane am fost in sala deși pe schema arata ca au mai fost câțiva care au cumpărat bilete. Interesant și câteva chestii care pot fi credibile in film. 

 

Acum așteptam sa ne urcam pe vapor, in 4 ore suntem acasa...somn și la job. Faina câte o ieșire din asta :). 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mianna, ai vazut ragdoll?

Daca ai fost la Romexpo ai fost si la salonul auto?

n-am reusit nici de data asta sa gasesc vreun ragdoll. acum eram cu prietenii, n-am vrut sa-i tin prea mult sa ne tot invartim prin expozitie cautand acul in carul cu fan, insa data trecuta, adica in primavara, zau c-am dat 3 ture degeaba. aparea un ragdoll participant, dar probabil nu venise si duminica (mie nu-mi prea reuseste sa ajung sambata).

 

peste salonul auto am sarit - pe mine nu ma pasioneaza, iar prietenii cu care am fost fusesera si sambata, si il vazusera atunci.

 

scopul nostru a fost de fapt expozitia de vinuri [:)]  prietenii astia cu care am fost sunt pasionati - adica el, ca ea e bautoare de bere - si de 2-3 ori de an organizeaza degustari la ei acasa. acolo cam cu 10 sticle, nu cu peste 100 de crame [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata! Pe mine ma apuca o filozofie matinala :-D. Si am realizat cat de expusi suntem aici cand scriem la milioane de ochi  si cat de pacalit este creierul nostru de senzatia de falsa intimitate si de grup de prieteni :-D. Cum impartim detalii personale in stanga si dreapta.... Azi, as vrea un grup cu parola....

Miha, ce experienţa frumoasa cu concertul!

Mianna, ce e ala ragdoll? 

Daniela, imi plac investigatiile cu IP-uri :-SS 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

anja, sper ca nu te-ai suparat prea tare. expunere exista peste tot....

 

Mihaela, da, a si fost o campanie de atentionare asupra problemelor de securitate in retelele wi-fi. regula de baza este sa nu accesati nimic parolat pe o conexiune wi-fi necunoscuta, oricat de tare ar arde. nu mai zic de accesat online banking sau facut plati... este foarte foarte ne-securizat totul. (in principiu protocolul wpa2 de securitate e cam svaiter)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ahhh, nu m-am suparat deloc....doar m-a lovit realitatea :-D.  Vorbim aici vrute si nevrute, de soti, copii, case, punem poze, zicem ca suntem la o cafea cu prieteni,i cand de fapt strigam in gura mare :-)) 

Da, Miha, a castigat vecinul meu :-D. Dar era de asteptat, avea atatea medalii...Nu am fost la el la rest, ca e o chestie cu rezervare dinainte, si nu sunt chiar asa de planificata.... 

Editez sa zic ca sunt impresionata de tine Rox, eu credeam ca doctorii nu le au cu protocoalele de securitate ;-).  Adica ştii de Wpa2 si chestii cu svaitzere ;-) multe, multe floricele...

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...