Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pinguinii si vara indiana


Recommended Posts

Salutare, am o pauza, beau o cafea excelenta si ma relaxez. ( Azi am avut ore la clasa nasoala, mai am una, uf!)

 

In primul rand, La multi ani cu noroc su bucurii tuturor sarbatoritilor! Petrecere frumoasa,!

 

Vreau si eu in grup privat, probabil ca nu se vede invitatia de pe mobil.

 

Ioana, welcome back  ca tare ne ai lipsit.

 

À plus tard  sau à plus cum zic cei de aici.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 798
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ioana, ffff interesant, am urmărit și eu clipul. Totuși eu aș avea probleme cu fuga într-o clădire, nu cred că aș estima corect calea cea mai sigură de evacuare (nu știu dacă mi-aș da seama unde sunt inumanii și dacă nu risc să dau nas în nas cu ei :(((( ).

 

Referitor la freeze, cred că și animalele au reacția asta. Nu degeaba se spune despre cineva blocat că e ”ca o căprioară în lumina farurilor”

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Interesant este ca o prietena de a surorii mele de acolo a rugat-o pe sora mea ca mama noastra sa aiba grija de mama ei care vine prima oara in America, nu se descurca nu stie engleza.

Si sora mea o intreaba: dar mama ta cati ani are? Pai 65 de ani.

 

Si pe soru-mea a pufnit-o rasul. Oricum le-a luat bilete la amandoua, impreuna, si le-a luat si carucioare.

Asa ca mama va avea o alta mama in grija.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ioana,te-as ruga sa pui si aici informatiile de la curs..pe grup nu am acces si probabil nu voi avea,am avut o scurta perioada apoi .....nu stiu.

Suna interesant ....ceva oarecum asemanator am invatat si eu,doar ca despre ce se intampla cand se cand se activeaza instinctul  lupta sau fugi.In ce conditii......

 

Banuiesc ca instructajele in strainatate se fac cu mai mult simt de raspundere ca la noi.

 

Oricum ca vorbeati de confidentialitate,odata ce aveti cont de facebook deja nu mai exista pretentia de confidentialitate.

 

De exemplu la mine e data nasterii eronata.Ziua si luna sunt corecte dar anul e altul.Orice e in online ,macar odata ramane.Undeva exista o urma pe care cineva care se pricepe o gaseste,

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...