Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pinguinii si vara indiana


Recommended Posts

  • Răspunsuri 798
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Pericolul nu este ca lasi urme pe net. Pericolul este cand cineva se decide sa compileze urmele alea despre tine. Si acel cineva nu e neaparat o hackerita sexy si tonifiata (ca sa nu ma acuzati de prejudecati :)) ci o companie mare ca Fb sau Google care aduna date despre tine chiar daca nu le-ai dat voie explicit (de ex ce model de telefon folosesti. Pe bune, la ce le trebuie sa stie asta obiectiv vorbind?). 

Fii atenta!

 

Cand nu sunt acasa pe mobilul meu intra automat 4G. Si probabil am si localizarea activata.

eram in Mallul din Baneasa si trec pe langa niste VW expuse. Nu ma opresc in fata lor, nu ma uit la ele ca era mai tentant Jaguarul.

 

Primesc instantaneu urmatorul SMS: Noul T-Roc in premiera nationala!  Vino sa descoperi cel mai nou SUV Volkswagen in Bucuresti Baneasa Shopping City!

 

CCS dezactivat total nu primeste nimic.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ii zice Grivita Pub &Grill si este pe calea grivitei 130, vizavi de Ibis.

Mianna rezervi tu o masa? Trebuie?

am rezervat o masa de 6 persoane, ca nu stiu exact cati vom fi: nu stiu daca Anja vine singura, nu stiu daca tu il aduci pe CCS (sper ca da [:)] ), eu cica o culeg in fuga taxiului si pe Yagmur, care nu poate sta mult cu noi (deh, are teme [:-)))] ) dar isi doreste sa ne vada (si sa fie vazuta [ping1]), si poate vorbesti si cu Rufusii.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Pericolul nu este ca lasi urme pe net. Pericolul este cand cineva se decide sa compileze urmele alea despre tine. Si acel cineva nu e neaparat o hackerita sexy si tonifiata (ca sa nu ma acuzati de prejudecati :)) ci o companie mare ca Fb sau Google care aduna date despre tine chiar daca nu le-ai dat voie explicit (de ex ce model de telefon folosesti. Pe bune, la ce le trebuie sa stie asta obiectiv vorbind?).

 

Asta face și DC :)). Si Yahoo. Și...Și...

 

dar ce treaba am eu ca știu ăștia și alții ce tf am eu? :)) Sincer, pe mine nu ma deranjează. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Servus pinguini

 

Azi e vineri, asa ca yupii  [pk] de-abia astept sa dorm mai mult...weekend-ul asta avem program de voie, asa ca ma voi odihni. 

 

Sa va fie de bine intalnirea  [pk]

 

Am primit si eu invitatia pt aderare la grup putin mai devreme..a durat 2 zile ca sa ajunga in Elvetia  [:D]

 

Inca nu stiu ce are Marcia, i-au facut testul de urina de 2 ori...prima oara au iesit leucocitele mari, a 2a oara nu au iesit cu mult mai mici...asa ca au facut urocultura si azi dupa-masa ma suna doctorita sa-mi spuna care e rezultatul...daca nu iese nimic, tb sa mergem la ginecolog  [zirea]

 

La noi e nebunie mare zilele astea, miercuri a decis Comitetul de investitii (sunt cei care decid unde se investesc banii bancii, sefa mea face si ea parte din el...comitetul spune in ce se investesc banii, apoi cei de la implementare decid in ce regiuni, valute etc..e un proces complex) sa mareasca procentul de actiuni...asa ca am avut de organizat teleconferinte cu clientii si presa, apar rapoarte, publicatii etc...bine ca azi e vineri.

 

O zi faina va doresc. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sa va fie de bine intalnirea!Si la mai multe!

 

Mai stau si ma crucesc de vreun an de zile cata rautate poate fi in oameni...oameni pe care ii cunosti de ani de zile sau pur si simplu oameni cu care iei contact...sunt bolnavi de rai si ar calca peste cadavre ca sa-si vada interesul.Pur si simplu ma lasa uluita .....si apoi se mira de ce li se intampla una si alta.....

 

In munca mea ma izbesc de tot felul de oameni.....care nu invata nimic din ce li se intampla  si continua pe calea care lor li se pare buna dar de fapt e buna doar pentru ei.Buna sa-i duca spre dezastru

 

Este atat de multa incarcatura negativa incat  nu te poti proteja oricat ai incerca.

Tot scapa ceva energie negativa pe langa si te atinge.

 

Oare de ce sunt asa rai? cand ma enerveaza cate unul doi  incerc sa ignor sau sa le distrag atentia dar cand oamenii de langa tine,cu care ti-ai inceput cariera,cu care ai fost si la bine si la rau sapa cu zambetul pe buze....

Nu ca m-ar afecta dar pur si simplu ma gandesc pana unde ajunge nimicnicia.....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...