Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pinguinii si vara indiana


Recommended Posts

Eu tot racita si de ieri harai din piept cand expir. Am dormit vreo trei ore azi noapte, culcata tusesc, in fund nu pot dormi. Daca o sa continui asa, maine dimineata ma duc la clinica sa mi dea, probabil, antibiotic.

 

Ieri ne am plimbat, azi mai mult in casa, eu la cratita, evident. Am facut o ciorba, varza cu carne si mai vreau niste muffins cu afine. Mai iesim doar la patinaj si apoi direct acasa. Desi baiatul voia apoi la cinema la La vraie histoire de Noel sau asa ceva. Ramane pe alt weekend.

 

Ela, sanatate Marciei, sa i dati de capat.

 

Eumada, in ce clasa e Eva? Eu predau aici la cl a 4 a si a 6 a si au probleme de mate simple, nici nu sunt fitmulate cu x si y, ci ca enunturi din viata de zi cu zi. Se rezolva liguc sau " babeste", nu prin ecuatii algebrice. In general totul este concret, in context, se evita abstractizarea la varsta asta.

 

Daniela, felicitari Alexandrei.

 

Sa va fie de bine celor ce v ati intalnut saptamana asta. Unde poze ( ca spunea parca Ioana ca v a vazut)? La grup nu am vazut, de fapt vad ca sunt 2 grupuri cu pinguinii, la unul am fost invitata, mersi Rox si Viviana, la celalalt, mai numeros, nu am acces.

 

Sa aveti o saptamana cum va doriti!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 798
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Si aici au aparut decoratiile de Craciun si dulciurile la sf.lui octombrie..cu ani in urma apareau in  septembrie, dar a facut lumea scandal, asa ca sunt puse la vanzare in octombrie...eu la intrare in casa am o coronita, o schimb in functie de anotimp/eveniment (am vreo 10 in total  [:D])...si mai am si un suport, ca o candela, in care pun lumanari, pe care le aprind seara, in luna decembrie..casa o voi decora la inceputul lui decembrie, tb sa ma hotarasc ce globuri pun in brad..voi lua unul mic anul asta, pt ca vom fi mai mult plecati de sarbatori.

 

Fleur, multa sanatate si mercic  [flo2]

 

Miha, mercic  [flo2]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...