Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Pinguinii si vara indiana


Recommended Posts

la noi a venit frigul...17 'c ziua si 7'c noaptea. dar e totusi soare si placut. miercuri am intles ca o sa ploua, a inceput de vreo luna sa ploua pe fiecare sapt. cate 1-2 zile.

 

mor de plictiseala in casa cand nu pot sa fac nimic.

tocmai am vb cu sefa mea sa lucrez de acasa.

ea imi zicea sa iau pauza toata sapt sa nu fac nimic...I-am spus ca daca nu butonez macar 2 ore pe zi chiar ca o iau cucu.

am o sefa...extraordinara...asa doresc la toata lumea sa aiba.

 

e o tipa intelegatoare, mereu cit de mult posibil sa fie binedispusa, chiar cand nu-I merg treburile, bun simt, respectoasa...pur si simplu de drag lucrez pt ea.

 

as fi putut sa stau acasa sa nu fac nimic, sa plimb catelul cum stiati...sau sa fac cosuri sa mai vand, dar pur si simplu imi place jobul cu imobiliarele, si imi place sa lucrez cu ea.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 798
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Mâine am o zi grea la job, termin la 15 și vin fuga acasa sa termin bagajul și sa plecam.

 

Anja o sa trecem in fuga miercuri dimieata pe lângă tine, luam vapor la ora 8 din trelleborg.

 

Noapte buna!

 

edit ca mi-am amintit ca tu ești in deplasare :). 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata si de la noi!

 

Long time no see!

Nu pot posta emoticoane...

Am citit in fuga, ar trebui sa vad si eu ceva pe undeva?

 

Sanatate celor care au nevoie si nu numai. Citesc ca ati trecut prin momente delicate, sa va fie bine tuturor!

 

La multi ani fetitei, Monica! Mult succes in toate!

 

Despre noi...suntem bine cu totii si asteptam sarbatorile ca doar nu mai e mult pana...acolo. Deja am facut liste, listishoare...acum sa vaddaca ne incadram in buget.Sanatate sa avem ca restul le vom rezolva noi cumva.

 

Ne luptam cu teme, parca sunt din ce in ce mai multe. Nu ma asteptam sa-i evalueze si la educatie civica...Am avut si sedinta, dna e multumita de ei dar trebuie pusi si mai mult la munca, vai de ei. Miercuri avem examen online la Lumina Math, o reprogramare de vineri din cauza "caderii" serverelor...

 

Mandruca ma intreba in we, ce este "lasatul de sec..ol"? Vrea si la anul in tabara...la Gura Humorului, cam scump...sa vedem...cica renunta la bicicleta, alte role...in schimb lista mosului e lunga si...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...