Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Pinguinii si vara indiana


Recommended Posts

  • Răspunsuri 798
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Eu am pirmit cadou de la prietena mea o coronita de advent, asa ca nu mai cumpar..e cu lumanari verzi (asa am vrut eu) si e facuta de ea.

 

Miha, drum bun si distractie frumoasa.

 

Anja, distractie frumoasa la offsite...si noi organizam in general tot la hoteluri cu welness...eu una insa nu merg, ma ocup doar de organizare.

 

Marcia prezinta maine referatul despre Coreea de Sud si Nord...mi-a spus ca are emotii, dar a muncit mult la el, asa ca spera sa ia nota maxima...a facut singura prezentarea in power point, a pregatit si un mic test (asa se face mereu, sa vada daca au ramas colegii cu ceva informatii)...prezentarea cuprinde si cateva filmulete...vrea sa inceapa salutand in coreeana si sa incheie cu multumesc in coreeana...o sa ii serveasca pe colegi si cu ceva dulce (sunt dulciuri facute din orez, le-am cumparat in Seoul).

 

Mai tarziu vreau sa fac o tocanita de cartofi cu carne de vita...Marcia a inceput sa manance mancare gatita, inclusiv ciorbe [:D]  

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua,

 

Am avut, dupa cum am mai scris, o perioada plina de sedinte, care va mai continua..

 

Am apucat sa citesc cate ceva din urma....

 

Monica, La multi ani cu sanatate si numai bine fetei!

 

Am vazut  ca v-ati intalnit, super!

 

Michelle, sanatate multa chiar ma gandeam pe unde ai disparut.

 

Fleur, Daniela sanatate si voua! Cred ca si pe mine ma incearca o raceala noua ca am stari de somnolenta, stari de frig....

 

Miha, drum bun si petrecere frumoasa!

 

In week-end am avut concurs la judo unde a iesit pe locul II si meciurile Ramonei la volei. Desi echipa lor a peirdut, se vede o usoara imbunatatire a jocului. Clar anul acesta va fi an de sudare a echipei.

 

Rox, ai vazut ca Nadal a spus stop la Turneul Campionilor...am vazut aseara un pic din meciul lui Gofin. Se vedea ca nu e in forma lui cea mai buna.

 

Eumada, sa vezi la clasa a IV-a probleme la matematica....

 

Gata, inchid plec spre casa....

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sanatate multa Michelle! [flo2] Cum te mai simti?

 

la multi ani fetitei1

azi ma simt la fel...durerea de cap care e tot accolo dar slava domnului ca nu am durerile alea cumplite. ...dar tot nu pot sa aplec capul sa fac multe miscari  ca incepe sa se accenteueze durerile

 

ieri pt prima data in viata m-am pus in pat si am adormit la ora 5 dupa amiaza...

sotul a facut prima ciorba dupa njdemii de ani. sincer a iesit f buna, a acrit-o cu lamii, dar William I-a spus ca parca e "vomitatura".

 

a facut cumparaturi pt care s-a dus de 2 ori la magazine ca a uitat puiul care trebuia sa-l mancam la prinz.

 

William pt prima data a incarcat masina de spalat vase....si se ocupa mai mult de pepper...si mai face in pic de ordine.

 

azi cred ca o sa lucrez vreo 2-3 ore...cu  pauze.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

sa va spun una funny...

aseara pe inserat s-a auzit in zgomot puternic afara dar fiind ceata zi aproape intuneric...nu am putu vedea ce ee...dar cred ca treccea in avion mare.

noi ne-am dus la geam sa vedem ce e...si William zice"nah...trumpce ai facut? halal diplomatie!"(desigur in engleza era si mai funny)

am ris de ne-am tinut cu miinile de burta. e asa de funny.

 

ne mai povestea ca la scoala joacca voley si e merue pus intro echipa proasta...fetele stau de vorba intre ele, sau cind vine mingea se feresc, el e singurul care alearga in toate partile. felul cu gesticuleaza si cum spune e hilarious.

 

mai face acum  la scoala in fel de flotari, se numesc "planks?" in care nu fac flotare dar stai in pozitia aia cat mai multe minute....cica ajuta la abdomen.

profesorului lui cel mai mult  sta 4 minute...colegii stau 3-4 minute dar William poate sa stea 5 minute ...cica profesorul le-a spus ca , oricine sta mai multe decit William le da extra credit. 5 puncte.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...