Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Pinguinii si vara indiana


Recommended Posts

Rall, de ce vă mutați iarna înapoi la bloc? Nu puteți sta tot acolo? Prăjiturica era delicioasă în poză  [flo2] .

 

Putem sta dar nu prea vrem. E cam plictiseala iarna la sat, adica nu se prea compara cu vara cand mai faci una alta prin gradina, sunt legume, fructe, flori etc [:)] Da, vorbe de duh din ciclul "iarna nu-i ca vara" [:D]

 

 

Mai pun una cu prajiturel, l-am trezit din somn sa ii fac poza ca prea era cute [:I] [:D]

23621512_1420454028053898_34042191638318

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 798
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Rall de ce va mutati la bloc? ce iti mai face catelul il luati cu voi?

 

Am raspuns mai sus, cat despre cutz.. da, e mereu cu noi. L-am luat peste tot, la mare, la munte... chiar si la nunti (unde a dormit in masina toata noaptea, mai mergeam din ora in ora la el sa il plimbam si sa-i mai strecuram cate o sarma(la) [:D] )

 

Multa sanatate!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fara saptamana asta, mai sunt 5 saptamani pana la Craciun si 6 pana se termina anul...nu-mi vine sa cred, trece timpul atat de repede.

 

Anul asta parca a fost ca o boare.. chiar n-am idee cand a trecut.

E adevarata aia ca la batranete trece timpul mai repede? Cred ca ne ajunge din urma [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am comis o, saptamana de lucru mi s a intrerupt brusc cand am facut o criza de astm in clasa. Tuseam de horcaiam, am iesit din clasa la toaleta. Copiii panicati au anuntat ca mi e rau, au venit colegele dupa mine la baie.

Greseala a fost ca nu aveam pompa la mine, dr. nu mi a spus sa o am la indemana.

Mi am revenit eu dar nu pot cu nici.un chip sa vorbesc tare ca ma ia iar tusea.

Asa ca am venit frumusel acasa

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...