Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Pinguinii si vara indiana


Recommended Posts

Vai, doamnelor, mulțumesc de sfaturi, dar scutece de adulți nu-mi pun în mașină [:-)))]  [:-)))] ! Am zis!

 

Revin mai târziu, am ceva muncă de detectiv de făcut.

Pacat, ca sora mea imi daduse vreo 3 si ma gandeam sa le impart cu voi. Generozitatea mea e fara margini. Pardon, am vrut sa spun fara frontiere, ih, ah... pardon fara portiere.

 

Ea mi-a dat ca s-a gandit ca dupa colonoscopie o sa am nevoie.

 

Ce trebuie sa detectivezi?

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 798
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna,

 

Azi ziceam ca nu am sedinta, aveau ceilalti parteneri de lucru alte treburi si ma gandeam sa-mi mai pun la punct din lucrarile ramase un pic in urma.

Cine a stat in alta sedinta 2 ore jumatate? Si am discutat lucruri cu care sunt doar partial pusa la punct intrucat nu fac parte din lucrarile mele, dar a trebuit sa fiu ochii si urechile sefei..

 

In fine a trecut, am facut mare parte din ce-mi propusesem pentru azi.

 

Acum ma pregatesc sa plec spre casa, iau copii si mergem la o zi de nastere.

 

Doamnelor mi-ati inseninat ziua cu pamparsii, dar e o idee buna de tinut minte. Nu se stie niciodata cand te loveste napasta.

 

Fleur, sanatate multa!

 

Mianna, ceva concerte?

 

Daniela sa zicem spor la cautat?

 

Ioana, nu mai zic de Fata Pishvana...tare si numai buna de tinut minte.

 

Rox, am vazut aseara meciul dinte Federer si Zverev. Mi-a placut desi, vorba comentatorului, nu a fost cel mai bun meci al lor. Din pacate Horica al nostru a iesit...

 

O seara linistita va doresc!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

 

Rox, am vazut aseara meciul dinte Federer si Zverev. Mi-a placut desi, vorba comentatorului, nu a fost cel mai bun meci al lor. Din pacate Horica al nostru a iesit...

 

O seara linistita va doresc!

 

eu am vazut printre facut gemuri si peltele de gutui Cilic - Sock, a fost foarte bun meciul!! la fel ca si Dimitrov cu Thiem!! chiar m-am ofticat de Thiem, mie imi place tare mult cum joaca.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...