Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Pinguinii si vara indiana


Recommended Posts

  • Răspunsuri 798
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Saptamana asta nu,ca e oprita apa trei zile(azi e ultima).Deci nu after din cauza restaurantului.Este apa pentru urgente dar nu am incredere ca aia se spala pe maini cu canita dupa ce merg la baie.....

Multumesc.

Din pacate inclusiv un medic chirurg de la Bucuretsi,mi-au spus ca e prea in varsta sa fie operat si oricum..o mai duce 10 ani minim,doar ca....fizic e bine....sanatos..insa chistul ala.....afecteaza divers eprocese de memorie....reflexe sau mai stiu eu ce....o sa vedem.Ii dau tratament e foarte bine ingrijit....are tot ce vrea.....mie mi se rupe inima.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hai , Mada , ca m-ai facut sa zambesc . Aici copiii nu se spala niciodata pe maini inainte de masa . Cica s-ar contamina de la baie , si ar fi mai mult de pierdut:)))

Cand am mers de cateva ori in excursie pe la muzee , dupa calatoria cu metroul , unde atingeau tot ce era posibil , ba mai stateau si pe jos , mancau tot nespalati .

Ori ca au imunitatea mai puternica , nu stiu ce sa zic .

Oricum , la scoala mananca cu tacamuri :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

E vorba de cei care pregatesc mancarea  si o pun in farfurii,de cum sunt dezinfectate vesela si tacamurile......de igiena personalului de la restaurant.

 

Wc-urile unde nu curge apa.....etc etc.In opinia mea un restaurant nu poate functiona corect fara apa..

 

Nu-mi spune ca  in strainatate restaurantele functioneaza fara apa,doar cu apa din bidoane.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...