Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Pinguinii si vara indiana


Recommended Posts

  • Răspunsuri 798
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Fleur!!! [:-)))]  [:-)))] [:-)))] ce intrebare e asta? :D 

 

Marion, te inteleg perfect. mandra e mai mare ca frate-su?

 

anja, tot iti era dor de blanos.... suntem in razboi deschis datorita lenei si delasarii.

 

iar fi-mea ieri mi-a zis "vaaai, mama! nu esti credincioasa!" asta pentru ca dezbateam dilema stiintifica " ce a aparut primul, oul sau gaina?". ea sustinea ca gaina... eu am intrebat din ce a iesit gaina. la care ea "a fost creata...". i-am spus ca biserica catolica a recunoscut validitatea teoriei evolutioniste. la care ea, iluminata "aaa, da, deci din dinozaur a aparut!"

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Marion, bine ai venit! Eu te stiu de la filme... In lipsa testelor care se dadeau pe vremuri la intrarea pe ghetar, am o intrebare pt tine: sotul e mai mic ca varsta sau ca inaltime decat tine?

 

Vorba cantecului “eu sunt mica, mica / si am cipicii mici” ( port marimea 35 la picior), cum mi-a fost greu sa gasesc unul mai scund, l-am luat mai tanar ( doar cu un an si-un pic). 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Marion  [:-)))] soriceii stau in cusca si nu prezinta interes pt motan (mancarea lui este exact langa masa pe care sta cusca)...el sta mai mult plecat de-acasa si mai aduce din cand in cand si cate-un soricel (de un an si ceva insa nu a mai adus, poate am scapat)...o data a adus unul viu  [:D]

 

Si eu tot 35 port  [:)]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Shshshs, Ella, nu mai povesti asta! Una dintre interpretari pentru soriceii cadou este ca pisica ta va considera niste... pisici absolut incapabile, care au nevoie sa fie hranite si si-a asumat acest rol. Iar cel viu a fost adus, probabil, in speranta desarta ca veti invata si voi sa vanati singuri....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...