Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

  • Răspunsuri 16
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Bravo cui , ei ? Pentru ca fraza asta poti sa o interpretezi oricum si eu cu siguranta nu o interpretez in favoarea ei .... mie imi suna  mai mult a "zdreanta"  ..... scuza-ti expresia.

 

Actualmente în vârstă de 73 ani, Cebrián a divorţat de soţia sa în 2014, după un mariaj de 25 ani, afişându-se apoi cu Mihaela, care lucra pentru el în calitate de consultant.

 

 


 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bravo cui , ei ? Pentru ca fraza asta poti sa o interpretezi oricum si eu cu siguranta nu o interpretez in favoarea ei .... mie imi suna  mai mult a "zdreanta"  ..... scuza-ti expresia.

 

Actualmente în vârstă de 73 ani, Cebrián a divorţat de soţia sa în 2014, după un mariaj de 25 ani, afişându-se apoi cu Mihaela, care lucra pentru el în calitate de consultant.

 

 

 

Sa stii ca si eu m-am intrebat cum de asemenea comportamente,sunt ridicate la rang de "exemplu".

 

Sigur ca nu ma priveste pe mine in mod direct,insa am retineri mari ca acolo a fost o dragoste devastatoare,care s-a finalizat printr-un divort si o noua casatorie.Insa uite...e un exemplu de femeie "puternica" in Spania! [:D]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...